Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dziewicą na 21 levelu, nie słodką szarą myszką dla anonka, a spaczoną szmarą. Wysoka (174cm), szeroka w barach, duża żuchwa, okulary, asymetryczne oczy, autyzm. Jeszcze nigdy nie byłam na randce i nie trzymałam się za ręce z chłopakiem. Zaprosiłam brzydkiego chłopaka na studniówkę, ale mi odmówił (znając życie narzeka teraz na kobiety na #przegryw). Mam dobre oceny na studiach i staram się udzielać, ale tylko inne dziewczyny chcą ze mną rozmawiać i chodzić na piwo.
Nie mam wysokich oczekiwań. Jedyne parę jakie mam to to, żeby był niższy ode mnie (przynajmniej byłby na poziomie mojej jedynej fizycznej zalety, i nie musiałby mi się patrzeć w twarz), biały/azjata, młodszy niż 30 lat. Ale nawet to wydaje się nieosiągalne. Czy jakieś inne szkaradne dziewczyny na wykopie zdołały znaleźć sobie chłopaka? Jak można do tego podejść jeśli nie szukam ONSów?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed586dea913fb53fa4e8213
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=================.......................] 42% (98zł/235zł)
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jeśli w wyglądzie nie masz za dużo do zaoferowania, to na Twoim miejscu szukałbym od drugiej strony. Konto na tinderze bez zdjęcia i opis, który przyciągnie osoby chcące pogadać i zrobić to w taki sposób, żeby najpierw zaprezentować się z tej lepszej strony, w sensie charakteru. O ile jest lepszą stroną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:
Wiem z doświadczenia ze Cechy autystyczne u kobiet tak bardzo nie odstraszają xd a przynajmniej nie tak zeby rynek matrymonialny był dla ciebie zamknięty. Co do wyglądu to włącz po prostu tindera. I jak chcesz to napisz priv, różowy here a widzę ze mamy podobne problemy
  • Odpowiedz
OP: @Loputrs: Dziękuję ci bardzo za Twoją poradę. Niestety, próbowałam już znaleźć kogoś przez Internet na stronie związanej z jedym z moich zainteresowań. I to dwa razy. Za każdym razem było to samo, informowałam ich, że jestem brzydka. Pisaliśmy do siebie długie e-maile przez parę miesięcy (lub po prostu na Discordzie), zdecydowaliśmy i się spotkać i... tragedia. Oboje mówili że "nie spodziewali się że będę taka wysoka" i proponowali w okrężny sposób platoniczne koleżeństwo. Dlatego właśnie bardzo chciałabym zawrzeć znajomość najpierw w prawdziwym życiu. Nie chcę kogoś oszukiwać i rozczarowywać swoim przeklętym pyszczkiem, chciałabym, żeby od razu wiedzieli jak wyglądam.

@Still22lvlCrock: Nie dokładnie "uciekają", ale bardziej... ignorują. Nie odpisują. Nie mają czasu. Zawsze mogę gdzieś wyjść z dziewczynami, popisać z dziewczynami, pograć z dziewczynami, ale ciężko mi zrobić jakąkolwiek z tych rzeczy z chłopakiem, nawet wtedy, gdy sama proponuję. Ja zawsze iniciuję wszystko.
A co do autyzmu, trudno mi powiedzieć. Mam czasem problemy z kontaktem wzrokowym, ale staram się to ćwiczyć regularnie. Niestety, zdarza mi się reagować za mocno na jakieś bodźce zewnętrzne (jak ktoś zatrzaśnie drzwi do samochodu muszę stłumić krzyk, jeśli jakaś dziewczyna mnie przytuli bez zapowiedzi zawsze się wzdrygam i podskakuję).

Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, szczególnie od brzydkich dziewczyn w związkach.
  • Odpowiedz
PonuryPotwór: Masz 174 cm wzrostu - jesteś wysoka, ale bez przesady. Faceci zazwyczaj mają powyżej 180 cm, więc nadal są około kilka centymetrów wyżsi.

Gdybyś miała 195 cm, jak dziewczyna poniżej, to dopiero wtedy miałabyś problem ze znalezieniem faceta.

Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - PonuryPotwór: Masz 174 cm wzrostu - jesteś wysoka, ale bez p...
  • Odpowiedz
OP: @AndrzejCieWidzi: Kilka razy zdarzyło mi się zaprosić chopaków na wyjście. Oczywiście, nigdy nie mieli czasu.
@Kowixx: Dzięki, ale raczej nie potrzebuję porad jeśli chodzi o wygląd, bo zrobiłam wszystko, nie licząc chirurgii plastycznej (na którą też z resztą mam plany). Makijaż, podkreślające sylwetkę sukienki i ubrania, paznokcie, fryzjer, dbanie bardzo o cerę, dietę i fitness, etc.
I jak powiedziałam, nie mam za dużych oczekiwań. Po prostu
  • Odpowiedz