Wpis z mikrobloga

@grzegorzx86: twierdziles ze w USA nie bedzie zadnych dymow 6 tygodni temu.no to sa a to dopiero rozgrzewka.ja pisalem ze bedzie za 2 mc 30 baniek bezrobotnych jeblem sie o 15 baniek bo jest 45.dymy zapowiadalem 6 tygodni temu nie sprawdzilo sie bo jak dali 1200 dolcow zasilku to na miesiac czarne ryje zapchalli kasa.znam ten kraj i z tego sie nie ciesze.pozdrowionka.
@arturuch: No i nie było dymów 6 tygodni temu. Przecież nie mówiłem że nigdy nie będzie dymów, tylko że Twoja przepowiednia "za 2 tygodnie czołgi na ulicach" się nie sprawdzi.
Ok, w innych kwestiach też się myliłeś - nie wiem, chwalisz się czy żalisz czy o co tu #!$%@? chodzi? xDDD
@arturuch: Słuchaj, przecież nie musisz mieć zawsze racji. W takim momencie najlepiej się czegoś nauczyć - zastanowić się co poszło nie tak.
To dobrze że umiesz zajrzeć w przyszłość, ale przez to wydaje Ci się bliższa i nie doceniasz tego, ile musi się wydarzyć zanim to nastąpi. Też kiedyś popełniałem ten błąd, dlatego termin 2 tygodni rzucił mi się w oczy i odpisałem na tamten komentarz.