Wpis z mikrobloga

@Matycha: Ten „brudas z antify” bierze udział w protestach przeciwko Trumpowi, a pomalowanie cokołu pomnika nie dotyczyło Kościuszki, tylko właśnie Trumpa. „Brudas z antify” protestuje przeciwko prezydentowi atomowego mocarstwa, który bierze pod uwagę picie wybielacza jako metodę walki z covidem.
  • Odpowiedz
@noitakto: nie lubie trumpa wiec pobazgram losowy pomnik, nawet goscia, ktory wpisywal sie w moja ideologie, NO #!$%@? RZWCZYWISCIE CZEMU SAM NA TO NIE WPADLEM, czyli jak nie lubie marchewki to musze nie jest pomidorow i bedzie git

lowcy hiva to maja chyba robienie #!$%@? z logiki we krwi
  • Odpowiedz
@noitakto: xD Widzę, że chyba włamałeś mi się na kamerkę i wiesz , jak wyglądam i ile mam lat. xD
Gościu proszę ciebie przestań wypowiadać się na tematy na których się nie znasz.
Popierasz ludzi, którzy robią #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Totenburg: Tak tak, to na pewno ci sami. To w ogóle na pewno rodzina tego uduszonego gościa. Jak tylko wujek porwał kobitę, to ciotka poszła szabrować sklepy apple. Chryste, was sieją, czy co?
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Z jednej strony piszesz, że pomnik losowy, a z drugiej, że wpisywał się w ideologię. No, jak losowy, to losowy. Ci, którzy bazgrali, na pewno w głowie i na głowie mieli inne rzeczy, niż historię Kościuszki. Poza tym, w zasadzie pisanie na cokole pomnika, że Trump to świnia, wpisuje się idealnie w ideologię Kościuszki.
  • Odpowiedz