Wpis z mikrobloga

Przerażająca niski jest poziom ludzi zabierających głoś w sprawie protestów w Stanach. Zakompleksienie i wpojony od pokoleń rasizm jest porażający. Mówicie o grabieżach sklepów, rozruchach itd. Ciekawe jak wy byście się zachowali gdyby was zwolniono z pracy (koronawirus) i zostali bez środków do życia, bez zasiłku, bez oszczędności. Nie zapominajmy, że Afroamerykanie najczęściej pracują za najniższe stawki ponieważ biali Amerykanie nadal wyznają kult białego Pana. Przyczyną kradzieży i dewastacji jest ubóstwo Afroamerykanów i nierówność dostępu do podstawowych dóbr. Czare goryczy przelała śmierć przez uduszenie Georga Floyda, uduszonego przez białego policjanta.
#protest #rasizm #blacklivesmatter
  • 72
  • Odpowiedz
Ciekawe jak wy byście się zachowali gdyby was zwolniono z pracy (koronawirus) i zostali bez środków do życia, bez zasiłku, bez oszczędności.


@x_captainbuttnaked_x: Poszedł bym palić miasto bo to mi na 100% pomoże...
#!$%@? jak nie mogłem dwa miesiące znaleźć roboty to włożyłem CV i dumę w kieszeń i poszedłem #!$%@?ć fizycznie debilu.

Nie zapominajmy, że Afroamerykanie najczęściej pracują za najniższe stawki ponieważ biali Amerykanie nadal wyznają kult białego Pana. Przyczyną
  • Odpowiedz
@x_captainbuttnaked_x: zalozmy ze sa przesladowani tak jak mowisz. to swietny pomysl robic sobie o ironio czarny PR ze wzgledu na przesladowanie xD tez bym przesladowala i szkalowala gosci ktorzy niszcza moj biznes. byl wczoraj filmik w goracych, ze te dzbany nawet innym czarnym #!$%@? biznes. wiesz czemu tak niewielu bialych bierze udzial w tych zamieszkach? bo w tym czasie sa w pracy xD i to samo jest w polsce na protestach
  • Odpowiedz
@MangoZjem: nie załóżmy, tylko to jest fakt. Nie wiemy kim jest ten czarnoskóry mężczyzna, któremu zdewastowano sklep, moim zdaniem była inna przyczyna niż przypadkowa dewastacja. Oceniaj obiektywnie, a nie to co zobaczysz w internecie w materiałach, powycinanych z kontekstu.
  • Odpowiedz
@x_captainbuttnaked_x: ilu znasz przesladowanych w ameryce czarnoskorych? oceniaj obiektywnie a nie to co zobaczysz w internecie w materialach powycinanych z kontekstu xD filmik byl dosyc dlugi, zaplakany czarnoskory mezczyzna darl morde do innych czarnoskorych, ze mu dewastuja sklep.

moim zdaniem była inna przyczyna niż przypadkowa dewastacja.

Oceniaj obiektywnie, a nie to co zobaczysz w internecie w materiałach, powycinanych z kontekstu.


@x_captainbuttnaked_x: wole oceniac na podstawie materialu wyrwanego z kontekstu niz
  • Odpowiedz
najpierw to trzeba uczyć się,


@KlejnotNiluWielki: w gównianej szkole bo szkoły finansowane są z podatków osób mieszkających w ich rejonie.

Jakoś jak na wykopie ktoś płacze że ma #!$%@? życie bo utodził sie na wsi w polsce B to klepiecie sie po pleckach i jesteście w stanie zauważyć, że pochodzenie ma znaczenie.
  • Odpowiedz