Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jest tu ktoś z #slask #zawiercie #poreba #siewierz ? Tydzień temu w piątek jadąc na Śląsk byłem świadkiem wypadku. Na moich oczach auto dość poważnie i z dużą prędkością wpadło w rów, obijało się o drzewa i latało w powietrzu. Wypadek byl zaraz za obwodnicą Siewierza w stronę Zawiercia. Wezwalem pogotowie ale zanim przyjechali i zaczalem szukac okazało się że autem jechała młoda dziewczyna i chłopak którego wyrzuciło z auta na 50 m po drugiej stronie. Ona oprócz pociąć twarzy nie miała za dużo obrażeń widocznych ale on z zewnątrz nie miał ran ale wewnętrznie gorzej choć był przytomny i miał oddech ale kontaktu z nim zero. Został zabrany w stanie ciężkim. W tym szoku niczego się nie dowiedziałem a tylko z jej krzyków, ze na imię miał Rafał. Wydarzyło się to w piątek 22.05.2020 chwile przed północą. Przy miejscu wypadku zauważyłem że pojawiły się znicze ale nie jestem pewien czy były juz wczesniej. Czy ktoś zna szczegóły sprawy jak ich stan? W sieci nic oprócz artykułu ze zderzenie z sarną i 21latek w stanie ciężkim zabrany
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@ironek105 nie znam szczegółów, jestem po prostu z tej samej wioski i słyszałem o tym, chłopaka znać nie znałem, kojarzyłem z widzenia tylko.
  • Odpowiedz