Wpis z mikrobloga

@Winstrol:

Użytkownik zbanowany permanentnie

za naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, celowe rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, manipulacja

A mówiłem - nie spamuj nczas, bo to portal dla idiotów wierzących w cywilizacje księżycowe, połączenie psycho-prawactwa i pudelka. Tak się oburzał, tak od "zboczeńców" wyzywał. A teraz - śpij słodko aniołku XD

  • 8
Modki sobie jaj robią, ban i skasowane znalezisko bo [tu wstaw teorię o Potężnym Homolobby ukrywanym i chronionym przez moderację]


@AQuoPrimum: ja bym jednak wszystko obstawiał całość twórczości @Winstrol, którego średnio co drugiego znalezisko było z portalu-mieszaniny pudelka, der sturmera oraz generatora fake news ¯\_(ツ)_/¯. A mówiłem mu wiele, wiele razy - opamiętaj się, miej coś RiGCzu, dzisiaj źli geje odcinek 2137, jutro tajne laboratoria NASA na księżycu, a pojutrze
@Oh_hi_Mark: Ciekawa sprawa. Bo jak zgłaszałem to znalezisko https://www.wykop.pl/link/5528203/pedofil-na-czele-organizacji-lgbt-zabezpieczono-odrazajace-materialy/ jako info nieprawdziwe to modek cfO z prędkością światła uznał zgłoszenie jako nieprawidłowe. Teraz widzę, że jednak wywalili znalezisko a ślad po moim zgłoszeniu w panelu zgłoszeń zniknął.

Tak samo zgłoszenie za mulltikonto/flood pisiorskiego trolla (piesek/jamniczek cośtam) też najpierw cfO odrzucił a teraz widzę, ze inny mod to poprawił i zbanował. Mam wrażenie, że gość moderuje za pomocą bota.
źródło: comment_1590909108f33bPNbn8tc8OH0c10VPbR.jpg
Mam wrażenie, że gość moderuje za pomocą bota.


@MandarynWspanialy: Nie tylko Ty jeden. Ja już odpuściłem zgłaszanie rzeczy poprzez "zwykły" przycisk zgłaszania, a walę prosto na kontakt. Po tym, jak jakiś czas temu ten sam mod, ta sama osoba, w tym samym momencie, skasowała zgłoszony obrazek w jednym komentarzu, a zostawiła obrazek z innego komentarza. Tego samego mema z JP2. W sensie - fizycznie ten sam obrazek, pod tym samym url.