Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMAN!

Właśnie przed momentem zakończył się ostatni mecz drugiej kolejki #wykopdartsleague co napawa optymizmem, bo widać, że jest u Was chęć gry i uczestnictwa! Bardzo mnie to cieszy, bo czas był do niedzieli, a udało się je rozegrać do piątku wieczora i mam nadzieję, że zapał nie zgaśnie, a wręcz przeciwnie, wzrośnie i będziemy mogli już wkrótce zaznać kolejnych emocji przy swoich tarczach i lotkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie większość śledzi tabelę i wyniki naszej ligi OFFICIALSITE, ale jeśli nie, to spieszę z małym podsumowaniem. Jak na razie bezkonkurencyjny okazuje się LuksWGS, który wygrał oba spotkania bez straty lega! Co więcej, może pochwalić się najszybszym zakończeniem lega do tej pory w lidze, zakończył go w 16 lotek! Na drugiej pozycji mamy noshieeeeeeet z remisem i zwycięstwem na koncie. Ale najważniejsze myślę dla wszystkich jest to, że nikt nie został bez punktu! Żaden z zawodników nie przegrał obu spotkań, a były aż trzy remisy, co pokazuje, że naprawdę poziom jest bardzo wyrównany i wszystko się może zdarzyć.

Nie pozostaje mi nic innego, jak przedstawić Wam terminarz kolejnych dwóch kolejek i zaprosić do rozgrywania swoich meczy.

3 kolejka
camefor – therealhajto
rubert6 – BlackWatcher
noshieeeeeeet – butterfly
Kubul – Luks
WGS

4 kolejka
rubert6 – camefor
butterfly – therealhajto
BlackWatcher – Kubul
Luks_WGS – noshieeeeeeet

Czas do piątku piątego czerwca, ale jeśli wyrobimy się wcześniej tak jak w tym przypadku, to znów podsumowanie wrzucę po zakończeniu czwartej kolejki i ogłoszę następne dwie.

Zachęcam do wysyłania screenów STATS z meczów, gdyż prowadzę małe statystyki i przedstawię je po zakończeniu pierwszej rundy. I zapraszam na oficjalną stronę turnieju (link powyżej), gdzie macie wszystkie wyniki i tabelę. I dodaję również tabelę i wyniki do wpisu.


#darts #dart
Pobierz camefor - LADIES AND GENTLEMAN! 

Właśnie przed momentem zakończył się ostatni mecz...
źródło: comment_1590784957k0HR6Ror5HmQTN6Ya0S6ol.jpg