Wpis z mikrobloga

@damw: można z nich zbudować :) Czeka je teraz myjnia i wymiana tych najbardziej szarpniętych zębem czasu. Wiem, że dla Ciebie są to obce czynności, ale tego MISBa to już raczej nie dostaniesz łatwo. Na Allegro ostatnio nawet wrzucili, ale chyba za 8k tym razem :D
Czeka je teraz myjnia i wymiana tych najbardziej szarpniętych zębem czasu. Wiem, że dla Ciebie są to obce czynności


@firunna: przecież 2 modulary kupowałem na części a w przyszłym miesiącu planuję kilka tysięcy klocków ten sposób kupić ;)
a no to przepraszam, zawsze kojarzyłem, że kupujesz tylko MiSBy.


@firunna: bo więszkosć to misby, ale 7k +5k nie miałem zamiaru płacić, jak mogłem kupić na sztuki (90+ % nowych klocków, a brakujące kilka % to właśnie używane) ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz patrząc na cenę zestawów które chce kupić, też wybrałem (właściwie wybiorę) zakup na sztuki.
@damw No i prawidłowo. Ja mogę policzyć na palcach dwóch rąk swoje nowe zestawy, bo nie kupuję drobnicy, tylko raczej "sztosy". Sztosy muszą być drogie (jak to powiedział kiedyś Kopyr xD) więc kupuję używki w dobrym stanie i uzupełniam ewentualne braki/uszkodzenia żeby moje afolskie serce nie było zranione posiadaniem nieperfekcyjnych modeli.
@czyznaszmnie: a no to też jest gdzieś tam u mnie na liście, ale poczeka sobie jeszcze pewnie. Dosyć sporo tych 8868 widziałem u nas na olx/allegro swego czasu. Przynajmniej w stosunku do tego co właśnie wrzuciłem :D
@firunna: Też w tych szufladach trzymałem lego... do tego weekendu. 7 szuflad zamieniam na chowaj.com : ) ciekawe czy się to sprawdzi lepiej. Dzieciaki jak rozkładały te szuflady, to nie był jak się ruszyć : /