Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, mam problem. Otóż, nie znam się dużo na temat vapowania. Kupiłem sobie od kolegi ostatnio tanka, tylko że bez szkiełka i grzałki. Problem jest taki, że obydwoje nie jesteśmy pewni co to jest za model. Najprawdopodobniej, jest to tfv12 prince. Nie wiem, czy wersja baby czy nie. No i byłem dzisiaj w VCP kupić po raz drugi szkiełko, i grzałkę bo ostatnio nie pasowały. Kolega podesłał mi, że mam kupić sobie szkiełko "Pyrex TFV12 PRINCE". Kupiłem ją sobie, jak i grzałkę v12 mesh 0.15 ohm. Dół vapera mam od "geek vape aegis solo kit". Oczywiście, ta grzałka była za duża na szkiełko tego pyrexa, ale to które wcześniej mi sprzedali "Bulb pyrex glass tube #4 (TFV8 baby tank standart edition only/Brit mini flavor tank) już z jakiegoś powodu pasowało. Byłem szczęśliwy, dopóki nie założyłem i okazało się że rzeczywiście jakoś tam pasuje, ale jest odrobinę za duży i wszystko przecieka. Ta grzałka v12 mesh 0.15 ohm pasuje, i wiem żeby kupować właśnie te, albo inne o nazwie "grzałki tfv12 prince" no ale nie mam pojęcia jakie szkiełko sobie załatwić. Obsługa w sklepie też mi nie jest w stanie pomóc. Już 2 razy wywaliłem kasę w błoto. Dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vape #epapierosy #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz