Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dzejdzejthefirst: zależy co rozumiesz przez wysoką cenę. Jest to autorski projekt - nie ma wzoru na niego, poświęcone dużo czasu na rozpracowanie tego jak to zrobić i samo wykonanie. Czy kwota rzędu 200zl to dużo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FilodendronMonster: do samej głowy podchodziła z 5-6 razy z pruciem do zera. Z tym dzierganiem to jest paskudne, bo nawet jak sądzisz, że idzie ok to jednak przy 80% się okazuje, że jednak nie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FilodendronMonster: fajne, takie minimalistyczne. Najgorsze jest to, gdy pyta czy jest ok czy nie. ¯\_(ツ)_/¯ skąd mam wiedzieć? To jej idea, ale politycznie czasami trzeba coś powiedzieć.
  • Odpowiedz
@soadfan o to to! Co chłop ma tu powiedzieć? :V Pierwsza jej lalka miala ręce długie jak gibon. Jak jej to powiedziałem to widziałem wahanie na jej twarzy: obrazić się czy nie? Ale poczucie humoru zwyciężyło i do dziś lalki nazwa gibonami xD

A lalka ma jakieś 20 cm, chyba nie jest taka mała. Ale dziewczynki, które sa obdarowane są zachwycone
  • Odpowiedz
@soadfan: też trochę dziergam i powiem szczerze, że imo 200 zł za takie coś to nadal nie jest wygórowana cena za tę robótkę. Wygląda na dość sporą, widzę kilka różnych włóczek, a skoro wzór autorski to potrafię sobie wyobrazić to prucie i czas spędzony nad rozmyślaniem xD piękna jest!
  • Odpowiedz
A ja tu wpadłem aby dać protipa, nie czepiam się tylko mówię jako ciekawostkę:

Nie ma czegoś takiego jak "moja małżonka".
Mówi się "Moja żona"
A słowa "Małżonka" Możesz użyć w kontekście czyjejś żony np. "Twoja małżonka", " Małżonka mojego przydupasa" Itd
  • Odpowiedz