Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Rozpoczynasz spokojną gadkę "a jak Ty zapatrujesz na..." i wszystkiego się dowiesz. A jeżeli odmówi co nie będzie dla Ciebie zadowalające dodajesz "a myślałeś aby spróbować?"

Jak obydwa scenariusze będą na nie, to czeka Cię niespełnione życie erotyczne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem czy każdy facet lubi, wiem że ja lubię. Miałem tak z każdą moją różową (poza pierwszą, ale wiadomo-gówniak byłem i dopiero się szkoliłem). Co lepsze, moja żona lubi być zdominowana (klapsy, włosy, świntuszenie etc) więc zajefajnie mi się trafiło :-)
Jak będziesz inicjowała rozmowę, to rób to ostrożnie, bo jeśli Ci się trafił spokojny misiek, to prośbą o "ostre zerżnięcie" go spłoszysz :-D
  • Odpowiedz
ChytraPantera: Nie wiem, czy jesteś już pełnoletnia, ale skoro się zwierzasz tak otwarcie na wykopie to chyba nie.
Musisz zdecydować czego chcesz, zależy Ci w końcu na ostrym traktowaniu czy delikatnym przytulaniu?
Bo tutaj są trochę takie dwie sprzeczne informacje

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
I teraz pytanie - myślicie, że każdy chłopak lubi zdominować swoją dziewczynę? Z klapsami, ciągnięciem za włosy i... czasem z niegrzecznymi wyzwyskami? Skoro lubi się tulić to może w łóżku też będzie super? Ja lubię się przytulać i całować, i przekłada się to u mnie na namiętność w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy jaki ma plany wobec ciebie. Jeżeli widzi w tobie materiał na
  • Odpowiedz