Wpis z mikrobloga

Chciałbym zabrać na jakiś interesujący spacer swoją różową, mieszkam z drugi rok we Wro a w sumie nie znam żadnych fajnych miejsc - mobilnie to tylko busy - brak prawka (,) ktoś byłby w stanie polecić mi jakieś fajne miejsca na spacer, chwile spokoju i ciszy? :) Bo mieszkając w rynku, ciężko o to :D Wielkie dzięki!
#wroclaw
  • 11
Leśnica - jest zamek i wokół zamku łądny park. Możnanawet wzdłóż rzeki dojść do Stabłowic. Bardzo ładna trasa.

Park Szczytnicki + ogród japoński, który jest już otwarty.

Za miasto można pojechać autobusem do Sobutki i wejść na Ślężę

Można pojechać na pętlę Klecina i przejść się wzdłóż rzei do pętli Oporów. Po drodze jest mamut i wzgórze z pomnikiem i fajnym widokiem.

Grabowy Labirynt na brochowie.
@DredziG: Park Szcytnicki, chyba najwiekszy i ladny. Potem Park Poludniowy,mniejszy ale bardzo zadbany, jest tez gastronomia wiec moze juz bedzie otwarta chociazby na wynos. Park wschodni - malo znany ale rownie ladny. Las osobowicki, las Redzinski, z tym ze o dojazd ciezko, zwlaszcza odkad jest remont wiec polecam rowerem wzdluz walow Odry od mostu milenijnego. Do tego petla po starowce, ostrow tumski, grunwald przez most przy mlynie do wyspy slodowej i
@DredziG: na Ślęży nigdy nie byłem, ale podobno 'ludziów jak mrówków', więc bym nie słuchał w tym ludzi. Ja od siebie mogę polecić bardziej Sowie. 1,5~h jazdy KD do Bielawy Zachodniej. Bilety w weekendy na promocji po 19 zł za osobę w 2 strony. Dosyć dziko jest w porównaniu do takiej Szklarskiej, ale chyba tego szukasz.