Wpis z mikrobloga

Witam. Stoję obecnie przed kupnem mieszkania. Mam rezerwacje na 55m2 z tarasem 80m deweloperka. Koszt 261k. Opłata rezerwacyjna 2k. W momencie rezerwacji jeszcze nie było całego zamieszkania z covid w Polsce a był to początek marca. Co byście zrobili w obecnej sytuacji. Poczekali i obserwowali rynek? Czy jednak wziąć to mieszkanie? Wkład własny 20%. Aktualnie wynajmuje mieszkanie za 1650zl #kredythipoteczny#deweloperka#kupnomieszkania#kredyt#mieszkanie
  • 4
@matmero:Wiele zalezy od twojej sytuacji zyciowej - wieku, wyksztalcenia, stabilnoaci pracy, perspektyw miejsca w ktorym chcesz mieszkac itp.

Na Wykopie siedzi bardzo duzo ludzi wieszczacych spadek cen mieszkan (a nawet krach) i nawet potrafia przytoczyc wiele opracowan naukowych na poparcie tych teorii.

Ja z racji juz slusznego wieku (39lvl) napisze ci jedno - pomad 15 lat temu tez czytalem na forach podobne tresci, rownie przekonujace i niestety troche sie nomi sugerowalem.
@matmero: kupiłem chwilę przed pandemią i nie żałuję. Co do spadków cen to będą niewielkie i zyskają na ten tylko osoby które mają gotówkę na zakup. Można wiedzieć jakie miasto?