Wpis z mikrobloga

@DrJekyllandMrHyde: jak chcesz krytykować rząd to spoko, ale chociaż nie dawaj takich debilnych przykładów które udowadniają twój brak wiedzy na temat mechanizmów ekonomicznych xD Nawet nie podejmuję rękawicy żeby ci wytłumaczyć dlaczego, bo z tego co widzę to nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: nie podejmujesz rękawicy, bo nie ma czego tłumaczyć. Ten program to #!$%@? pieniędzy w błoto i służy tylko kupowaniu głosów, ale pisowcy sobie wymyślili jakąś mityczną koniunkturę żeby usprawiedliwiać to gówno. To może zróbmy 5000+ jak napisałem we wpisie i wtedy „mechanizmy ekonomiczne” będą działać jeszcze lepiej, co? xD Dziwne dlaczego idioci z innych krajów o tym nie wiedzą xD Jedyne co ten program powoduje to inflacja. Tfu.
  • Odpowiedz
@DrJekyllandMrHyde: Napisałem że mam na myśli normalne rodziny, są takie. I tak wiem że są również tacy co to przepijają.

Z tym że ja zrywając te maliny pracowałem na siebie, a byli tacy co pracowali po to by mieć do rodziców na alko. Więc to wszystko jest skomplikowane.
  • Odpowiedz
@DrJekyllandMrHyde: Pieniądze za sterylizacje byłyby chyba najbardziej na miejscu, ale wiadomo etyka...

Moim zdaniem jak najbardziej ulga w podatkach. Z tym że to nie wina dzieciaka że ma patologicznych rodziców, przydałoby się to tak rozwiązać by był socjal dla dziecka ale nie dało się go rozwalić na używki. Tak by z tego dzieciaka nie urosło nowe pokolenie patologi.
  • Odpowiedz