Wpis z mikrobloga

@ZPoetaZ: Niektóre to tak się trzymają jakby się nie starzały i ciężko się połapać. Ale jak laska ma na roksie 26 niezmiennie od 5 lat to coś jest na rzeczy :D. U jednej byłem to zarzuciłem komplementem że ona chyba zawyża swój wiek na roksie, zamiast zaniżać. Fajna milfetka, niby 38, a 30 bym dał. No i tyle miała wpisane na roksie
  • Odpowiedz
@albertbranka: Lubisz starsze mirasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ja jak chodziłem do jednej, to miała wtedy 28 a na 100% zaniżyła swój wiek, bo wyglądała na po 30-stce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeszcze miras weź tak szczerze powiedz co sądzisz o takiej, która na pierwszym spotkaniu jeszcze
  • Odpowiedz
@ZPoetaZ: Ogólnie to nie lubię starszych jakoś specjalnie, ale to jak zakupy w sklepie, raz kupujesz whisky, raz jakieś browary, to na co akurat masz ochotę. Do jednej takiej chodziłem, ale też ledwie kilka razy, jak już się lepiej poznaliśmy to zaczęła się lipa, olałem. Zazwyczaj nie chodzę kilka razy do tej samej divy, to trochę chore zaczyna być bo nieraz trafiam na takie miny że wstyd pisać, ale tak lubię,
  • Odpowiedz
@albertbranka:

Zazwyczaj nie chodzę kilka razy do tej samej divy, to trochę chore zaczyna być bo nieraz trafiam na takie miny


Wydawało mi się, że dla nich to lepiej bo "stały" dochód mieliby od stałego klienta ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale może coś w tym jest
  • Odpowiedz