Wpis z mikrobloga

Muszę złożyć dokument przez ZUS pue - myślę sobie dobra ogarnąłem temat ostatnio teraz powinno pójść szybko...

Okazuje się, że nagle ZUS wymaga do edycji dokumentu flash.

Myślę sobie -> no dobra, jakoś spróbuję to jakimś cudem aktywować pomimo, że technologia dawno umarła.

Aktywuje w chrome flash. A tu taki komunikat jak na zdjęciu niżej.

#flash #zus

Poważnie?!
armon - Muszę złożyć dokument przez ZUS pue - myślę sobie dobra ogarnąłem temat ostat...

źródło: comment_1589536043Kmw3qelPhVw0JL4QvIXKQp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@armon: Yup, żeby było śmieszniej nawet jak się już zalogujesz przez chrome jakimś cudem to wysyłanie wniosku będzie trwać w nieskończoność. Chyba tylko na IE ogarniesz ten badziew.
  • Odpowiedz
@grandmacook: ja raz miałem jakis problem, ze na Chromie, FF, Edgu i IE nie chciało mi wysłac dokumentu - próbowałem na dwóch roznych kompach, poszło dopiero na chromie w telefonie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@durielek2: super, że przeglądarka używana przez ponad 90% osób jest niewspierana na stronie za którą zapłacono w #!$%@? chajsu.

Strona działa, tylko niektóre formularze dalej wymagają gównianej technologii bo im się nie chciało ich zaktualizować, a to robota na max 1 dzień przy tylu ludziach co zatrudniają.
  • Odpowiedz
@armon: Normalnie korzystam z PUE przez chrome - Zadnych problemow, czy to z wypelnianiem i skladaniem wnioskow, czy odczytywaniem wiadomosci, lub podpisywaniem dokumentow PZ.
  • Odpowiedz