Wpis z mikrobloga

@analny_predator: Eksponowanie dupska to jedno... ale taki rozszczeniowy opis to drugie.
Nie wiem co mają w głowach wszystkie te kobiety, które wrzucają opis w stylu "jak myślisz tylko #!$%@? to nie trać mojego czasu", "jak nie czytasz książek to nawet do mnie nie pisz", "jak nie masz tyle i tyle to daruj sobie pisanie do mnie"....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arek4444:

Nie wiem co mają w głowach wszystkie te kobiety, które wrzucają opis w stylu...


Mają to że piszą do nich dziesiątki spermiarzy więc zaczynają w opisie dawać litanie wymagań w nadziei na odsianie trochę ruchu na skrzynce odbiorczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Tylko ze obaj wiemy ze typowy spermiarz to tylko wirtualna atencja, taki spermiarz nie umowi sie z dziewczyną, nie stworzy z nia relacji w realu , nic jej tak na prawdę jego uwaga nie jej nie da.
  • Odpowiedz
@analny_predator: Nie wiem, ja tam uważam że to bardzo bardzo dobrze że takie laski umieszczają takie opisy bo odrazu wiesz żeby łukiem omijać i że nie pogadasz, coś jak kobieta z super przesadzonym botoksem wyglądająca jak szympans, odrazu wiesz z kim masz do czynienia więc nie musisz tracić czasu tylko po to żeby później być zawiedziony...
  • Odpowiedz