Wpis z mikrobloga

jest sens dalej w to brnąć? w skrócie powiedziała mi że nie ma stałych uczuć i szybko się rozmyśla i nie może mi nic obiecać bo poprostu nie wie. Ostatnio jakoś mnie zlewa i wgl nie reaguje na jakieś najmniejsze mile gesty. Ja mogę na nią czekać ale nie chce wyjść na ślepego głupka bo nwm czy jej uwierzyć z tym bo taka jest czy poprostu to jest tak że boi się powiedzieć wprost że nie i koniec
bartaas - jest sens dalej w to brnąć? w skrócie powiedziała mi że nie ma stałych uczu...

źródło: comment_1589323372lNrNy4BwHvMFKXUmUA28vY.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartaas: Na co ty czekasz, aż ktoś się nagle do Ciebie przekona i powie;

anon jednak chce być z tobą
Jak to brzmi w ogóle. Takie rzeczy się wie od razu.
@psposki no tak ale to co mam jej zapytać się i oczekiwać odpowiedzi tak lub nie? przecież to zepsuje cały nasz kontakt bo wyjdę że jestem nachalny czy coś
@MadIen
@psposki tak myślicie że to takie łatwe odpuścić sobie od tak, tym bardziej że to ona wszystko zaczęła, ona pierwsza napisała, ona pierwsza powiedziała że czuje coś do mnie więcej a teraz jak próbuję to wszystko poprowadzić na wyższy poziom to dostaje takie coś od niej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartaas: Zrób co uważasz za słuszne, ale wpisz sobie w kalendarz za 6 miesięcy przypomnienie o tym wpisie i daj znać jak poszło. ;)

Nie twierdzę, że to łatwe bo nim nie jest. Ale mamy na to trzeźwiejsze spojrzenie niż ty