Wpis z mikrobloga

@Radus: hmm, a kiedy składałeś wniosek/ dostąłęś od nich jakies info?
u mnie jest Data nadania: 2020-04-23 10:53:14
i 0 informacji, zarówno na portalu jak i mailowo/telefonicznie, nie można się również do nich dodzwnić
  • Odpowiedz
@Radus: ok, dzięki za info :) znajomy z innej miejscowości dostał maila i tego samego dnia kase na konto, dosłownie po tygodniu od złożenia wniosku ale pochodzi z niewielkiego miasta, chciałem się zorientować jak to wygląda w Łodzi
  • Odpowiedz
@Radus: offtop trochę ale skorzystam - bo słyszałem dwie wersje, cześc osób załączała tylko umowę, cześć ją drukowała, podpisywała i skanowała. Którą opcję wybraliście?
  • Odpowiedz
@michael93pl: ja ją drukowałem i podpisałem na zasadzie lepiej za dużo niż za mało :D to do mnie PUP Skierniewice dzwonił abym jeszcze podpisał przez epuap, żona to samo i nikt nie dzwonił. Znajomi jak rozmawiałem to w cały świat robili i u każdego inna historia w zależności widzimisię lokalnego pup.
  • Odpowiedz
@Radus: kurcze, sam tego nie zrobiłem, poszedłem na "łatwiznę" bo nie mam ani drukarki, ani skanera :D podobno mają dzwonić, jak coś będzie nie tak, no ale wiadomo, że znacznie przedłuży to cały proces

No nic, czekam na informacje, może powoli sie wygrzebią z tego, nie powiem, przyda mi się to 5 k ; p dzięki wielkie jeszcze raz
  • Odpowiedz
Wniosek o pożyczkę złożyłem 24.04 (bez żadnego drukowania, tylko podpis przez profil), kasę dostałem wczoraj, zona składała w tym samym dniu, kasa na koncie była we wtorek. O postojowe za kwiecień złożyłem dopiero dzisiaj, więc pewnie z miesiąc poczekam.
  • Odpowiedz