Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tony94: nie celuj konkretnie w jeden model czy wyposażenie, rynek wtórny to nie salon. Jak będziesz wybierał w ten sposób to kupisz jakiegoś gruza. Najlepiej wybrać sobie kilka modeli I wersji silnikowych. Czego szukasz?
@arturccc: Właśnie celuję w coś do 80 tyś, w miarę nowego (2-3 lata), żeby robiło rocznie 35-40kkm. BMW poleasingowe są z przebiegami 30k, ale trochę golasy. Insignie się psują strasznie, Talismany to samo. Mondeło średnio, a skody nie lubię. I tak w próżni zawieszony. Była fajna honda, ale mnie dziady przelicytowały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kruszec: Toyoty nudne, BMW i Audi pełne stereotypów, do tego Audi awarii, reszta grupy VAG nuda, Peugeot plastik, Opel się ciągle psuje, KIA nadal wieje tandetą... Honda też plastik. Bida! Alfy według mnie są piękne, te Giulia, ale cena jest za wysoka w stosunku do jakości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tony94: audi... audi to taki pospolity samochod, napatrzylem sie na te auta juz tyle, ze jak widze audi to jedyna mysl w glowie to takie plytkie "no, auto"
@Kruszec: Ja chcę i zabawę i codizenną jazdę. Dlatego ta Giulia, ale podobno też awaryjna i drogo wychodzi :/ A jakości aż takiej nie ma, za tę cenę można c-klasę dobrą kupić.