Wpis z mikrobloga

#doctorwhonapisy

Dostałem coś takiego od @Astroni

Alo!


Aż założyłam konto na Wykopie, żeby się dostać do Ciebie :D Przede wszystkim chcę pogratulować pomysłu tłumaczenia naszego ukochanego "Doctora Who" z okazji 50-tej rocznicy jego powstania :D Nie wiem jednak czy wiesz, ale już parę innych grup i grupek zajęło się tematem, co widać przede wszystkim w tej kolekcji naszych kolegów (będących dużo bardziej do przodu przed naszą grupką): https://docs.google.com/document/d/1I2k5i1HvpViGP3yhdCSUcLPwvgjkF1IbgeZXByviCzI/edit . Jestem w trakcie dowiadywania się, w jakim stopniu ich tłumaczenia będą jawne (czy też jakiś NapiProjekt dla każdego, czy tylko po rejestracji na ich forum), w kazdym razie myślę, że koniecznie pasowałoby się jakoś zgrać, żeby nie dublować sobie nawzajem pracy. Jak idzie z nią u Was? Nie jestem w stanie przejrzeć wszystkiego, co wrzuciliście na NapiProjekt - czy jest jakaś lista albo chociaż pasek postępu?


Przepraszam za wścibskość ;]


Poźdrawiam! :D


Astroni

Warto byłoby to sprawdzić
  • 6
  • Odpowiedz
To Wykop zawalił nie wysyłając mi zawiadomienia na pocztę, że coś się tu dzieje :)

Ale oprócz tej wiadomości żadnej innej od ciebie nie mogę znaleźć - wysyłałeś do mnie na prywatną, na maila czy od razu do Lierre?

P.S. Obiecuję, że tym razem będę szybciej.
  • Odpowiedz