Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 290! We wczorajszym wysrywie padło 20 HASEŁ oraz PIĘCIOKROTNE BINGO! Wyniki:
JĘZYK POLSKI: TUTEJ; z KARCHEREM wjadę; SE; DWAJŚCIA minut; humor POPRO POPO POPRA... humor potrafi mi się!;

Zaczynamy w PRUSAKU, gdzie #kieleckiulaniec podnieca się że była zajebista kanapka. I to tyle, następuje intro i przechodzimy do ZACHCIANKI w garażu, która jeszcze nie działa.

0:18 MIEDZIANY MACGYVER przechodzi do agregatu prądotwórczego, o którego rycerze pytają (INTERAKCJA), czy to gówno startuje. gubernator odpowiada że raz w miesiącu robi TEST. Kiedy myślę że typ nie może zaskoczyć mnie bardziej bezsensownym urządzeniem niż n.p. ogródek z lampami na podczerwień, on wyciąga dosłownie ciężkie działa.

BŁĄD TECHNICZNY 1:20 Klasyka ulanego montażu, uciął zdanie.

1:41 Narzekanie na JAPKO-ŁOCZ, niestety dalej nie jest "dizajnersko ładny". A ten? Duży wyświetlacz, 1/4 ceny tego co aplowy, ZLINKUJE WAM W OPISIE.

2:00 O, co za przypadek. Akurat był w GALERII i akurat spotkał ZNAJOMEGO MARIANA. Najlepsze, że słychać że dopiero później założył bandanę na ryj. Czyli #bebzunlogic poszedł #!$%@? wie po co ze znajomym do galerii bez maski i rękawiczek. Dodatkowo płacze że teraz nie może wszystkiego macać, a póżniej MACA C64. Ale pierwszy będzie darł ulaną japę żebyście zostali w domu..

4:00 Ja #!$%@?, #ussponton pragnie wrócić na fastfoodową dietę, tylko musiałby rzucić program rozrywkowy, a JA PIERDYKAM, on nie lubi go rzucać bo co weekend chla.

4:27 Następuje TYPOWY ZWROT SZAFY, i gadanie o tym że Kasandra może dużo zjeść i po niej tego nie widać, a nawet chudnie! I ten zjeb na serio w to wierzy...

6:07 Odwiedzanko galerii. Bo widocznie wcześniejsza wizyta z Marianem w Media Markt mu nie wystarczyła. Niestety dla bebzuna, żarcie zamknięte oraz jest zdziwiony że nie ma dużo samochodów. Bardzo kurnia dziwne, skoro wyjeżdża z galerii o 13:29.

8:43 KURNIA, #ussponton przypłynął do Del Favero 20 minut przed otwarciem, a tam koleja, ja piernicze, pół godziny czekania.

8:55 Poszedł na spacer, ale jest, doczekał się swojego FAST FOODA! Następnie JANUSZ PRZY KORYCIE #!$%@? kanapnę na zewnątrz, żeby nie #!$%@?ć w aucie. Właściciele odkryj-auto-po-ulańcu, w którym to aucie jadł bez skrępowania, pewnie są dumni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dlaczego Janusz, skoro w końcu nie je w aucie? Ano dlatego, że jak zwykle gada z pełną gębą, oraz panuje obowiązek chodzenia w maskach który on wyraźnie #!$%@? bo musi napchać bebzun. W sumie wizytę w Del Favero można też potraktować jako REKLAMAKĘ, bo bebzun ma tam układy.

9:50 KOMODA RADZI, tym razem Del Favero. Specjalne papierki do kanapki! Co mu się w ostatnim czasie #!$%@?ło z tymi papierkami? Przy okazji sam się zaorał jako fan ostrego żarcia. Powiedział że kanapka nie była pikantna, ale to dobrze, bo czuć było smak. Ergo- ostre jedzenie nie ma dla niego smaku, jest tylko ostre.

Z DYSTANSEM!

Link do wysrywu: https://www.youtube.com/watch?v=FQ7apxmT1Y4
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 290! We wczorajszym wysrywie padło 20 HASEŁ oraz PIĘCIOKROT...

źródło: comment_1589095686e1zvX3Ee1DtSa0XhYq2JUR.jpg

Pobierz
  • 3