Wpis z mikrobloga

Dzień dobry miraski i mirabelki, co sądzicie o takim szamponie z picrel? Fituje na włosy? Od jakiegoś czasu używam i wydaje mi się ze jest ok, zawsze mi się przetłuszczają mocno a teraz jest chyba lepiej. Chociaż i tak myje codziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°) niech wypowie się jakiś ekspert(ka)

#rozowepaski #wlosy #kosmetyki #niebieskiepaski
uwielbiamnalesniki - Dzień dobry miraski i mirabelki, co sądzicie o takim szamponie z...

źródło: comment_1589001941LhwBOyCNOKPchHqglhDPZG.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki: Szampon, który używasz z czasem może wysuszyć Ci skórę głowy i bedzie sie jeszcze bardziej przetłuszczać aleee nie wyrzucaj - raz na tydzień/dwa wskazane jest użycie takiego rypacza(tu tez mogę polecić jakis tani tak na przyszłość xd)
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Do przetłuszczających lepszy będzie jakiś szampon z glinką. Ja mam z Bania Agafii. Ale używam tylko do peelingu bo jak zaczęłam myć rzadziej i delikatniejszymi środkami to przestały się przetłuszczać.

Mój chłopak używa Loreal Biotanicals Kolendra z Rossmana rozcieńczony wodą i kilkoma kroplami olejku z drzewa herbacianego. Pięknie męsko pachnie i mocno pomaga właśnie na przetłuszczające się włosy. Ogólnie olejek z drzewa herbacianego pobudza włosy do wzrostu, działa antybakteryjnie,
  • Odpowiedz