Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje: gadanie ze kobiety są głupsze to xD, każdy jest „silny” w swojej profesji. Nawet jeśli większość mężczyzn jest mądrzejszych od kobiet, to mnie śmieszy, ze takie osobniki mysla, ze oni akurat są ta częścią mądrzejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) i na pewno to nie jest ta cześć mężczyzn co ogląda patostrimy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@scotieb: Porównujesz jajecznicę do placków? XD a jak Ci powiem, ze na święta ugotowałam żurek i to o dziwo nie z torebki, zrobiłam ciasto, sałatki(a No tak, salatki to nie gotowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i wiele innych? Schabowy w sumie to tez nie gotowanie, bo to tylko mięso w panierce i ziemniak, tak samo jak tatar i inne #!$%@?. Boże jak #!$%@?
@scotieb: Als ja nawiązałam do wpisu gdzie rzekomo młode baby bie umieją gotować wiec do czego dążysz? Grill? Położyć kiełbasę na grilla to nawet Julka umi idąc Twoim tokiem myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DinaKaliente Bo nie umieją i przede wszystkim IM SIĘ NIE CHCE. Bo w czasach thermomixow gotowanie to naprawę nie problem jak ma się trochę więcej kapusty.
Kiełbasa na grilla XDD zbrodnia
@scotieb: Mnie nie stać na termiksa xD a faceci umieją? W większości nawet pralki nie umieja obsłużyć, jka się zadajecie z julkami co mie wiedza jak aie zupę zwykła robi, to się potem dziwicie