Wpis z mikrobloga

#spawanie #pytanie #motoryzacja
Mirki, mam zamiar zajac sie remontem mojego leciwego vw t3 i wszystkie sprawy blacharskie tez planuje robic sam.
Czy jest sens kupowac migomat z butla jesli oprocz prac przy tym aucie nie tkne go pewnie przez 2 lata? Czy lepiej kupic polautomat z drutem samooslonowym za pare stowek? Czy taki sprzet sie nada w ogole? Pytanie zmotywowane oczywiscie wzgledami finansowymi, bo za w miare spoko migomat z 2k trzeba dac.
  • 16
  • Odpowiedz
@niemampolskichznakow: za w miare spoko trzeba dać 5k za używke, poniżej to takie lutownice dla kogoś kto sie nie zna.

Nie kupuj bez butli na samoosłonowy bo raz że syf a dwa że drut w #!$%@? drogi.

kup sobie używanego bestera na normalny drut z reduktorem i butlą, zrobisz co masz zrobisz i sprzedasz nie tracąc
  • Odpowiedz
  • 0
@suqmadiq2ama @niemampolskichznakow Chce sam trochę polatać mojego t4, szukam spawarki. Początkowo myślałem o migu z allegro (cały zestaw) z akcesoriami, żeby mieć cały zestaw na start.

@suqmadiq2ama może rzucisz okiem czy jest coś z używek w okolicach Poznania? Nie chciałbym mieć problemów z wysylka.
Budżet mam 1.5 żeby z maską i gazem zmieścić się w 2k
  • Odpowiedz
  • 0
@suqmadiq2ama nie, może być nowy z allegro z akcesoriami. Cena tego, który sobie upatrzyłem wzrosła 600zl w przeciągu tygodnia. Może coś tańszego byś doradził?
  • Odpowiedz
@kendi: Ja w ogóle to odradzam takie dziadostwa, w tej cenie moge elektrodową polecić używaną ale Tobie sie nie przyda.

Tak jak napisałem kup takiego chińczyka tylko wiedz że kupujesz pseudospawarke która kosztuje tyle co sam silnik i kabel do normalnej maszyny amatorskiej nie pro nawet.

Nie czytaj opini w necie bo wszystkie są zasrane trollami na temat magnumów i podobnych szmelców.

Nie patrz na parametry bo wszystkie są przekłamane,
  • Odpowiedz