Wpis z mikrobloga

#miesiackodzenia dzień 11 (z tego co dobrze liczę)

Dzisiaj skończyłem rozdział podstaw PHP , sprawdziłem swoją wiedzę na codeacademy (rozwiąząłem kilka zadań które tam były podane) właśnie z podstaw i widzę , że na prawdę składnia jest mi dobrze zrozumiała , cieszę się z tego bardzo.

Tutaj plan 1. na od jutra to kodzić więcej aby jeszcze szybciej się rozwijać ponieważ chciałbym w najbliższej przyszłości zająć się zawodowo kodzeniem :)

Na dzień jutrzejszy rozdziałem czysto teoretycznym jest UML (miałem to na studiach ale powtórka się przyda) oraz "obekty zaczynają działać" (jutro się przekonam co on znaczy) oraz wzorce projektowe.

Dodatkowo dzisiaj kończę ćwiczenia z codeacademy. Chciałbym na zakończenie miesiąca znaleźć jakieś zlecenie i wykonać je już w pełni obiektowo , może coś wleci jakaś strona z prostym CMS ale już obiektowo ;).

Kończąc tag do wszystkich mirków obserwujących lub chcących zacząć kodzenie , najważniejsze to się nie poddawać i mimo że czasem się strasznie nie chce to warto się zmusić chociaż na 2 godziny i nadrabiać następnego dnia.

Do jutra.

Wymyśliłem ,że stworzę tag #rokkodzenia , będzie bardzo podobny jak ten w którym piszę teraz tylko , że dodatkowo będę opisywał moje przygody z szukaniem pracy związanej z kodzeniem. Moim celem do września 2014 jest własnie takim koderem zostać zawodowo ;)
  • 1
  • Odpowiedz