Wpis z mikrobloga

Szurfederacja jak zwykle pokazała klasę xD To, że Gowin się dogada było pewne ale, że oni się znowu ośmieszą już nie
#konfederacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Syskiev: Odrzucenie uchwały senatu wymaga większości bezwzględnej czyli ponad połowa obecnych posłów musi zagłosować "za", wstrzymanie się działa w tym przypadku tak samo jak głosowanie "przeciw".
  • Odpowiedz
@RRRRR: Tak, wiem o tym. Tylko to jest ta wygodna plująca wyborcy w mordę opcja w której tak naprawdę nie pokazujesz swojego stanowiska wprost.
  • Odpowiedz
@Volki: XDDD Napiszę następnym razem list z prośbą o możliwość wypowiedzi, a teraz sklej dupe.
@genesis2303: Zawsze bawi wizja, że jak ktoś nie popiera cyrku korwy to jest neuropkiem, ja akurat byłem przekonany, że zrobi jak prezes poprosi.
Konfy po prostu wyjątkowo nie lubię jako szkodliwych zamordystów którzy skutecznie ośmieszają wolnościowców
  • Odpowiedz
@genesis2303: Jak zgniłem, w sumie dla wyborców konfy najlepszy wolnorynkowiec który najpierw obieca wolnorynkowość, a potem będzie popierał socjał na potęgę i w sumie będzie miał poglądy jak PiS. Zaraz! już to zrobili przecież podpinając pod siebie narodowców
  • Odpowiedz