Wpis z mikrobloga

@DevSharingan: Witajcie planuje kupić sobie subskrypcję ultimate game pass na xboxie z racji że pojawia się RDR2. Akurat okazuje się że mogę ponownie dołączyć za 4zł więc fajna cebulka. Ale nie wiem czy miesiąc mi styknie na ogranie tego i w związku z tym myślałem żeby kupić golda na 3 miesiące i potem za 4 ziko tego ultimate game passa i wtedy powinno mi się zrobić 4 miesiące ultimate'a. Tylko obawiam się że nagle jak kupię golda to zniknie mi ofertka za 4 zł a pojawi się normalna cena. I teraz takie pytanie co jakbym najpierw kupił ultimate a potem golda ? Co proponujecie zrobić ? #xboxone #xbox #xboxgamepass #xboxlive
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DevSharingan: jak kupisz tylko golda lub tylko game pass to nie zniknie ci ta promka na 4zl na game pass ultimate, robilem pare dni temu na kompletnie nowym koncie i dzialalo
  • Odpowiedz
  • 0
@DevSharingan tak, ale jeśli dobrze pamiętam przekonwertować w ten sposób można tylko raz na koncie. Później zostaje ci przedłużanie kodami, płacenie lub inne konto.
  • Odpowiedz
@Zevs chodzi Ci o to przedłużenie ? Czy jak ? Bo wydaje mi się że już kiedyś tak zrobiłem (fakt faktem przypadkiem) a swoją drogą teoretycznie w informacjach jest że niby zamieni
  • Odpowiedz
  • 0
@DevSharingan chodzi o przekonwertowanie, czyli zamiana golda lub gamepassa zwykłego na ultimate.
Możliwe że się mylę, ale wydaję mi się że coś było na rzeczy, bo jakiś czas temu wbiłem sobie maksymalne 3 lata żeby później się o to nie martwić.
  • Odpowiedz