Wpis z mikrobloga

tak se mysle o walce Ferguson vs Gejczi i widze jak Tony pada znokautowany
taka bojka to woda na mlyn dla Justina, a Ferg w co drugiej walce jest nokdaunowany
ciekawe tez beda niskie kopniecia czy ktos komus noge mocno okopie, bo to sa ich ulubiony techniki, mam wrazenie, ze Justin kopie mocniej, a na pewno czesciej, pytanie czy Ferguson w ogole da sie zlamac
ciekawe starcie, mysle, ze raczej nikt nikogo nie bedzie obalac, ewentualnie Tony zrobic jakiegos fikołka i złapie noge Justina, ala akcja z Barboza

#mma
#ufc
  • 7
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie: wydaje mi się, że Tony pójdzie w parter dopiero jak zacznie przegrywać, też mi się widzi jak jest nokautowany, niskie kopnięcia to według mnie mocniejsza strona "Gejcziego, jeśli Tony to wygra, mimo przygotowywania się pod Khabiba tyle czasu to udowodni, że zasługuje na mistrza, ale to chyba był błąd
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Tony raczej wybitnym zapaśnikiem nie jest, a Gejcziego chyba nikt w UFC jeszcze nie obalił
prędzej jakieś poddanie z pleców u Ferga zobaczymy
to jest starcie dwóch największych twardzieli w UFC, ciekawe czy któryś pęknie
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie
polemizowałbym z tymi zapasami. W szkole średniej wymiatał w zapasach i futbolu i jakieś tam predyspozycje i zdolności ma, to że pokazuje się ze strony szalonego stójkowicza nic nie znaczy. Grappling ćwiczy w gymie u Eddiego Bravo. Większośc osób pewnie się jara na niewiadomo jaką stójkę, latające kolana, łokcie, a to pewnie będzie Khabib v McGregor 2.0, gdzie Khabibem będzie Tony
Pożyjemy zobaczymy, coś czuję ankle pick na Gejczim (
  • Odpowiedz
@madryzolw: to prawda, ale jak to ma się do tego co pokazuje w klatce UFC? szczerze to nie pamiętam, żeby Ferguson kiedykolwiek kogoś obalał na wyższym poziomie, prędzej to go obalano jak to robił Lee czy Castillo
  • Odpowiedz