Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Kolejny dzień przynosi kolejną szansę na zapewnienie sobie stylowej ochrony! W ostatnim rozdajo nasze maseczki doceniło ponad 1400 wykopków, więc stwierdziłem, że warto zrobić kolejne. W naszym sklepie jest dostępne ponad 25 wzorów, wszystkie od ręki, więc na swoją wymarzoną maseczkę nie trzeba będzie długo czekać.

Skąd zrodził się w ogóle pomysł na taki produkt? Ano stąd, że na rynku jest dostępnych obecnie sporo maseczek, ale te spełniające też kryteria estetyczne są najczęściej stanowczo za drogie. Jako że moja narzeczona jest też wziętą krawcową, a na rynku pojawiła się wspomniana, ewidentna luka, postanowiliśmy razem z resztą zespołu Dandycore po raz kolejny zrobić coś, co umiemy najlepiej – dać rozwiązanie użyteczne i ładne, ale przy tym w rozsądnej cenie.

Nasze bawełniane maseczki:

- są wykonane z dwóch warstw bawełny;
- posiadają kieszonkę na filtr (który można wykonać samodzielnie z filtra do odkurzacza albo wysuszonej wilgotnej chusteczki z drogerii);
- są mocowane do twarzy przy pomocy troczków (jest to mocowanie o wiele wygodniejsze niż gumka, bo nie odgniata nawet trak zamaszyście rozłożonych uszu jak moje ( ͡° ͜ʖ ͡°) );
- łączą funkcjonalność z estetyką;
- mają fajne nazwy

Wszystkie modele możecie zobaczyć tutaj:

https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Maseczki/19

Warte wspomnienia jest też to, że kupując jedną maseczkę w cenie 19,99 zł, fundujecie dwie kolejne na rzecz szpitali w całej Polsce! Partia 150 sztuk trafiła do Świdnicy, po 60 sztuk wyleci jutro do Rzeszowa i Warszawy. Jeśli wy albo ktoś z waszych bliskich walczy z wirusem na pierwszej linii frontu i boryka się z brakami w maseczkowym zaopatrzeniu, to zgłoście się do mnie na priv, a dogadamy szczegóły przekazania potrzebnej ilości.

Tych, którzy są w maseczkowej potrzebie zapraszam do rozdajo, w którym będziemy mieli dla Was pakiet czterech maseczek w wybranych przez zwycięzcę wzorach, wraz z naszą książką „Męska szafa – Instrukcja obsługi” w wersji papierowej albo elektronicznej!

Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania całego zestawu!

Losowanie z użyciem #mirkorandom odbędzie się we wtorek 5.05.2020 r. o godzinie 22:30

A jeśli nie wierzycie w ślepy traf, to zapraszam do zakupu. Jutro mamy dzień pakowania, więc macie gwarancję, że przesyłka zostanie nadana po południu i dotrze do Was prawdopodobnie w czwartek.

Przypominam też, że na hasło:


Otrzymacie 15% rabatu na nasza książkę o męskim stylu (dostępna tutaj: https://sklep.dandycore.pl/pl/c/Ksiazka/16 ), którą pozytywnie oceniło ponad 10 000 Mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia i trzymajcie się w zdrowiu!

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #maseczki #tworczoscwlasna
UszatyBloger - #rozdajo

Kolejny dzień przynosi kolejną szansę na zapewnienie sobie...

źródło: comment_1588623083ZY4A16odIsHrUaDHom6gn0.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz