Wpis z mikrobloga

Kojarzycie Larenberga? Tak to moje konto na Twitch. Przez długi czas jak to powiedział sam Dallas "lizałem mu dupę". Na strimach czytająć moje komentarze mowił że "my to się rozumiemy". Po pewnym czasie wszystko się jednak zmieniło. Pierwszego bana otrzymałem za głupi niewinny żart. Gdy #!$%@?ło mu lajwa napisałem na czacie coś w stylu: "Koniec strima bo nie ma donejtów xD". Seba oczywiście mojego humoru nie zrozumiał, oburzył się że co ja tu insynuuje i #!$%@?ł mnie mówiąc że zaczynam go już #!$%@?ć. Byłem w szoku bo nie sądziłem że może tak potraktować widza ze sporym stażem stale wspierającego jego twórczość. Jakiś czas później po wpłacie 3 ojro odzyskałem utracone przywileje. Nie trwało to jednak długo. Pewnej feralnej nocy gdy banował wszystkich jak oszalały spytałem za co poleciał jeden z użytkowników bo zwyczajnie przegapiłem ten moment. Słynący z dystanstu do własnej osoby popularny "Sztajnbach" odebrał to jako atak. Że niby stanąłem w obronie jakiegoś "#!$%@?". No i zapadł wyrok. Jednak tym razem był znacznie bardziej surowy. W związku z wprowadzeniem nowych zasad na kanale kaucja wynosiła aż 25(!) Euro. Wielkrotnie pisałem do niego na PW i przez innych użytkowników o złagodzenie kary ale to na nic się zdało. Nie zamierzałem się jednak poddać. Założyłem więc drugie konto które po jakimś czasie też spadło z rowerka za jakąś pierdołę. Tego już było za wiele! Wtedy zdałem sobie sprawę jak zawistym człowiekiem i hipokrytą jest ten ponad 30 letni Ślonzok. Jak niewiele trzeba żeby stracić jego aprobatę i z dnia na dzień stać się wrogiem numer jeden. Mając już #!$%@? wysłałem mu donejta a w jego treści wpisałem - "#!$%@? ci w dupę. Banuj tak dalej a nie będzie miał cię kto oglądąć" Jego reakcja była do przwidzenia. Zagotował się aż do tego stopnia że sprawdził moje IP odkrywając multikonto. Coś tam się pruł że teraz to jestem już udupiony na amen i nawet te 25 ojro nie załatwi sprawy ale chyba go #!$%@?ło jeśli myśli że przeleje mu taką kwotę. Patrząć na to co się #!$%@? ostatnimi czasy nie żałuję że już mnie tam nie ma. Długość strima uzalożniona od donejtów (dziś skończyło się na 1 godzinie xD), admini-konfidecni banujący niczym roboty za nawet nieumyślną prowokację, powtarzająca się do znudzenia ramówka gdzie 80% kontentu stanowi OMSI2 oraz ściganie ludzi wrzucjących shoty z jego twórczości na YouTube xD Kwestia czasu aż Seba za moment wypierodli i na kolejne "audycje" przyjdzie nam poczekać kolejnych parę miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak już przecież było i będzie. Niech moja historia da innym do myślenia.


#dallasstudios #kamilsteinbach
Larsberg - Kojarzycie Larenberga? Tak to moje konto na Twitch. Przez długi czas jak t...
  • 13
  • Odpowiedz
@Larsberg: jest w ogole jakis kanal z niepublicznymi filmami, lub jakas inna strona z filmikami oprocz youtube, gdzie sa vody z gier w ktore gra lub jakies poszczegolne akcje, bo obejrzalbym sobie jeszcze raz papers please, ale spadlo z youtube
  • Odpowiedz
@Shokar01: Witam ja nie będę ukrywał swojego nicka. Nie powiem bo fajnie się słuchało Seby i piło razem z nim i nawet donejty się posyłało ale odkąd są moderzy to trzeba na każde słowo zwracać uwagę bo mogą cię wywalić za pierdołę którą KD uzna za obrazę. Lubię gościa ale za niedługo przez bany to nikt nie będzie donejtował. Pozdro
  • Odpowiedz
@Spote: Nikogo nie cisnę. Dostałem dwa bany za byle co. To pokazuje jaka jest "wolność słowa" na jego kanale. Wprowadził totalny reżim. Teraz nie ma go kto donejtować bo większość ludzi która go wpierała została już #!$%@?. Wczoraj nawet 1 Euro nie wpadło. Zobaczymy co będzie dalej.
  • Odpowiedz
@Larsberg: Ogólnie może traktuje to, że wyśmiewają się z niego albo coś go w tym związku spotkało złego, może też alkohol mu #!$%@? już i nie wie co robi. Nie wiem w sumie jak to będzie z nim na pewno ja lubiłem jego filmy Kamil Steinbach i odmieniły mój los życia w 10%
  • Odpowiedz
XD ja bana wyłapałem już na początku 2011, ale oglądałem dalej bo myślałem że to content warty uwagi. Potem jakoś w 2017 zacząłem oglądać parę lajwów, a rok temu gdy wrzucił na yt swój RP policjanta z GTA 5 napisałem do niego na fb co to za mody, do dziś nie dostałem odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz