Wpis z mikrobloga

Klocuch piękne wersy posadził, ma chłopak talent i pisze to bez beki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lecz jednak to co zrobił Taco to przejdzie do historii rapu i internetu, jego HOT16 przyniosła tyle dobrego,że wątpię żeby któryś z grajków to przebił.

-Wpłata 100k zł
-Nawiązanie do: Hajto, Roman ze Złotoryja, Jeffrey Epstein, i ogólnie kilka trafnych wersów
-Nominacja Klocucha - który błyskawicznie odpowiada(kompromitując tym samym zawodowych raperów)
-Bardzo fajna oprawa video

#hot16challenge2 #tacohemingway #klocuch #polskirap #bekazrapsow
  • 39
  • Odpowiedz
  • 518
@Hejtel wg mnie nominacja klocucha to najlepsze co JakoTako uczynił XD.
Bardzo mi zaimponował tym jak szybko napisał ten tekst i to jeszcze w dodatku bardzo przemyślany, kolejny powód żeby go uwielbiać
  • Odpowiedz
@Hejtel: Szacun dla Jako Tako za wodę na młyn afery tajskiej xD

Klocuch mistrz! Czekam na odpowiedź ze strony Norbiego i Brzozowskiego- będzie cringe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A gdyby serio Żmijewski dzięki temu rapsy nagrał, to Klocuch stałby się jeszcze większą legendą xD

@matixrr Stałeś się legendą Romanie xD
  • Odpowiedz
@grubypajonk: Nic bym nie wybrał, polski rap przy obecnej popularnosci to nic innego jak pop bo słuchają go osoby które twierdzą, że 16 wersów taco przejdzie do historii bo wymienił kilka memicznych nazwisk i nawiązał do mało śmiesznej internetowej akcji. Nie jestem antyfanem, typ spoko rapuje ale taka gloryfikacja mnie osłabia.
  • Odpowiedz
@Hejtel: > Nawiązanie do: Hajto, Roman ze Złotoryja, Jeffrey Epstein, i ogólnie kilka trafnych wersów

No tak oryginalne nawiązania zostaną zapamiętane przez 2137 lat, jak on w ogóle na nie wpadł? Geniusz
  • Odpowiedz
@realnoriega: hmmm to co lepszego mógł nawinąć? że za oknem pada deszcz, a wirus jest strasznie zły trzeba myć rączki? Nawiązał do memicznych rzeczy i dzięki temu nie dość że przedstawił się jako równy gość a nie jakieś artysta żyjący na księżycu, to jeszcze nawiązując do tych spraw, jak go zacytuje np. Pudelek to o takiej sprawie Hajto znów stanie się głośno. Dla mnie takie wersy są ciekawsze niż to ile
  • Odpowiedz
@Bubele: 6 lat temu raper Solar go zapoczątkował w pl rapie, spotkało się to z dużym entuzjazmem raperów, po wpisaniu w YT "hot16challenge" zobaczysz multum zwrotek..teraz raper Mata na swoim charytatywnym live zaproponował ze jak ludzie wpłacą 16k to Solar wskrzesi akcję tylko że tym razem wraz ze zbiórka na pomoc z wirusem. Uzbierali tyle, po 72h Solar nawinął 16 wersów i tak to poszło.

Zasady są takie, nagrywasz na kamerkę
  • Odpowiedz