Wpis z mikrobloga

Oxlade-Chamberlain, Gibbs, Sagna dzisiaj doznali urazów, drobniejszych też Rosicky i Ramsey, ciekawe jaki jaki skład #wengerus sobie wymyśli na mecz z Fenerbache, Arteta, Vermalen i Monreal kontuzjowani, dwóch dzisiaj już grało z urazami i dwóch też takich miał na ławce.

Na dzisiejszej konferencji dziennikarze pytają się go o transfery i dlaczego ich do tej pory nie zrealizował, a on odbija piłeczkę i ich się pyta "Czy mogliśmy wygrać dzisiejszy mecz z dostępnymi zawodnikami? To jest dla mnie prawdziwe pytanie. I odpowiedź brzmi tak. Nie wydaliśmy pieniędzy, ponieważ nie znaleźliśmy odpowiednich piłkarzy. Nie tylko ja się tym zajmuję, mamy od tego cały zespół. Jesteśmy gotowi na zakupy, jeśli znajdziemy odpowiedniego zawodnika dla nas. Tylko tyle powiem w tym temacie."

On jest niepoważny tylu dobrych zawodników przeleciało koło nosa, a on dalej #!$%@? to samo. Z tego co słyszałem to fani w Londynie są tak #!$%@?, że ma duże szczęście, że na Emirates będą grać dopiero za 1,5 tygodnia, bo by go tam zwyczajnie rozszarpali. Z resztą już go dzisiaj wybuczeli jak schodził ze stadionu, a to było jeszcze przed konferencją prasową.

#pilkanozna #trochegorzkiezale
  • 10
  • Odpowiedz
@FapinoTrololo: Najbardziej mi żal, że stary troll nie postarał się o Gustavo - reprezentant Brazylii, zawodnik mistrza Niemiec i Europy, raz, że w końcu miałby defensywnego pomocnika, którego stracił po transferze Songa do Barcy, dwa na wypadek urazu Artety, który się obecnie zdarzył(wyleciał na 6 tygodni) i nie ma kim go zastąpić, a już gra bez niego się sypie, bo nie ma kto asekurować tyłu, gdy atakują, co było m.in. dzisiaj
  • Odpowiedz
@Pustulka: Gustavo wybrał chyba przede wszystkim pewną grę przed MŚ w Brazylii. Ale oczywiście należało o niego walczyć. Jest zresztą na tyle dobry, by być zawodnikiem pierwszej jedenastki nawet wtedy, gdy wszyscy są zdrowi.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Arteta ma zadziwiającą karierę. Od Glasgow Rangers, po fantastycznego skrzydłowego w Evertonie, potem kupa kontuzji, zmiana pozycji na kreatora w środku pola, przez transfer do Arsenalu po rozegranie 3000 minut w sezonie i pozycję defensywnego pomocnika. Przy okazji najlepszy Hiszpan, który nigdy nie zagrał w reprezentacji. Fascynujące
  • Odpowiedz
@Pustulka: Jeśli prawdą jest 3 miesiące przerwy Chamberlaina to zawsze jest Podolski i ostatecznie Gnabry, gorzej że jest dziura w środku pola. Wilshere ściąga na siebie 2 zawodników w środku pola będąc ostatnim przed obrońcami, wyprowadzanie akcji przez niego i Ramseya było nieudolne.

Najgorzej wygląda obrona. Trzeba załatać środek i lewą stronę. Może Wenger sięgnie po Bellerina? Co prawda nominalnie gra na prawej, wtedy Jenkinson na lewej... W zeszłym sezonie były
  • Odpowiedz