Wpis z mikrobloga

@windows95: Ta zaprawa nazywa się: rusofobia. Serio; straszenie ruskimi i wieczne porównówanie PRL z IIIRP to stała zagrywka manipulacyjna polskich rządów każdej opcji politycznej. Może być totalny rozpiździel w Polsce, ale politycy zawsze skwitują: przynajmniej macie «wolną polskę» i się cieszcie że wałęsa z papajem obalili komunę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Soojin21: to ty masz jakis problem. Ja po prostu uwazamto, gdy ludzie skandujący demokracja i wolne sądy, skacząc przy tym z giertychem i nie potrafiacy jasno powiedziec przeciw czemu protestuja i jaki jest aktualnie problem, za żałosne i głupie. Wiem bo byłem i rozmawiałem
@Soojin21: dobrze piszesz, ostatnio jakiś mirek się żalił że ruchowi przeciw pis potrzeba TWARZY, potrzeba organizacji.
Szkoda, że twarz po dwóch dniach będzie łapana za słowa i będą tworzone z nią memy, a organizacja będzie wyśmiewana jak KOD cokolwiek by nie robiła i każdy będzie się śmiał że jakieś cyrki robią
KODu nie chcę bronić, ale pamiętam że wyśmiane było już chyba pierwszego dnia gdy się pojawiło. A z perspektywy czasu
Polacy gdy politycy nadużywają władzy: tworzą ruchy takie jak KOD czy Obywatele RP. Protestują pod sądami, tworzą częste manifestacje

Inni p0lacy: HAHAHAHAHAHA CO TE DZIADY KODOMICI TO JA NAWET NIE XDDDDD. OTUA! LEWACTWO ZAORANE


@Soojin21: Bo oni nie protestują w sprawie nadużyć władzy, tylko że władzy nadużywają ci których akurat nie lubią xDDD
fajna retoryka. Taki przykaz z woronicza przyszedł?

ty, ale nie mierz innych swoją miarą, co?


@adibor: @Soojin21: W mojej mieścinie KOD to byli radni opozycji i zwolnieni urzędnicy gdy do władzy doszedł PiSior ¯\_(ツ)_/¯ Znudziło im się po kilku miesiącach, gdy większość znalazła jakąś pracę i nie miała już czasu jeździć autokarem po województwie na protesty.

Sądy, prawo, konstytucja? A gówno ich to obchodziło, gdyby tylko mieli dalej pracę to
@windows95: to państwo jest już stracone. Niestety Polacy zdecydowali, że pójdą drogą Węgier czy Białorusi w wersji lite (a może i nie). Nie ma co się szarpać i przejmować, trzeba szybko emigrować. Pamiętaj, że z samego faktu bycia Polakiem nic nikomu winien nie jesteś. :D