Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie czytnik RSS, który DZIAŁA?
Bardzo podoba mi się Inoreader, ale on nie obsługuje połowy źródeł, które chcę dodać. Chciałbym zdywersyfikować sobie źródła informacji do porannych i popołudniowych przeglądów wiadomości. Skakanie pomiędzy aplikacjami każdego dostawcy to strata czasu i stąd moja prośba o polecenie czegoś w tej materii.
Z góry dzięki.

Aha, no i dobrze by było, żeby taki czytnik dawał mi sam tekst z artykułu. Bo to co się dzieje teraz na stronach to jest tragedia.
Używam apki Blokada ale jak nie ma reklam, to zostają po nich puste dziury, wyskakujące okienka z RODO. Poza tym na każdej stronie inna czcionka, zazwyczaj takich rozmiarów i z taką interlinią, że nie da się tego czytać.
#rss #news
  • 1
@zielony_wiatr: Dla potomnych. Niestety nic lepszego od Inoreadera nie ma. Mimo wszystko polecam zrezygnowanie z czytania bezpłatnych gazet. Lepiej raz na tydzień kupić Newsweeka czy inną ulubioną gazetę niż karmić się codziennie setkami newsów niemających żadnego wpływu na nasze życie a zaśmiecających naszą psychikę. A do tego dobra jest aplikacja Nexto.