Wpis z mikrobloga

Mirki help.
Korzystalem z podów: smok nord, smok rpm40 i teraz jestem nieszczesliwym uzytkownikiem fetcha mini co sie zaczyna #!$%@? po miesiacu uzywania. Polecicie naprawde dobrego malo awaryjnego moda z podobnymi specyfikacjami co tamte i z normalnym dostepem do grzalek? #epapierosy #epapieros
  • 11
  • Odpowiedz
@Datface: ja od siebie mogę polecić smok rpm 80 pro, jeśli byłeś zadowolony z 40 to z tego też pewnie będziesz. Ja się na 80 przesiadłem z zestawu istick pico+smok tfv12 i nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: To akurat z miesiąc pewnie jeden smok wytrzyma. A tak serio, faktycznie - myślałem ze już jest dostepny w Polsce - jednak cała seria aegisow jest bardzo udana. Recenzje na youtube od autorytetow w tej dziedzinie są bardzo pozytywne. Myśle, ze warto się wstrzymać z zamówieniem tydzień czy dwa (chociaż z tego co widzę na heaven są już dostępne) i zamówić coś porządnego niż zakupić kolejnego smoka w zestawie
  • Odpowiedz
@NoMoree: Z tymi Aegisami to bym tak nie szalał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aegis Mini - padl po 8 msc. Aegis X po 3 dniach (nie padł tak do końca tylko w okolicach 75 % podawana moc tak drastycznie spadała jak przy innym boxie na 10 % czy coś koło tego,akusy sprawne na Tesli śmigały aż miło po przełożeniu ). Więc ta niezawodność Aegisów to nie
  • Odpowiedz