Wpis z mikrobloga

Mirki kto już ma nowego SE i mógłby mi powiedzieć jak wygląda tam kwestia baterii ile SoT to norma? Ja mam zawsze jakieś 30-40% jasności ekranu i 6s trzyma mi max 3,5h. Baterie wymieniałem we wrześniu i mam 99% kondycji. Da radę osiągnąć na nowym SE 5h SoT? Czy lepiej brać Xr? Strasznie podoba mi się design - w końcu coś dla mnie i TouchID zamiast FaceID no i mniejsze wymiary, ale zależy mi też na baterii i aparacie.
#iphone #apple
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siemawpadajdomejkuchni: lepiej poczekać na nowe iphony bo żaden nie ma więcej, niż 60hz a to jest standard na 2020 rok. Wymiarami SE przez duże ramki jest wielkoscia iphona pro 5.8 cala, więc lepiej nie dać się oszukać przekątną ekranu bo realnie jest duży..
@Kosa97: iPhone 11 Pro jest wyższy (dłuższy) o 5,5 mm, szerszy o 4 mm, grubszy o 1 mm niż nowy iPhone SE. To są MILIMETRY i do tego bardzo niskie wartości, gdyby oba te telefony miały zbliżony do siebie stosunek ekranu do powierzchni między ramkami, to nie wiem, czy by się dało od razu zobaczyć między nimi różnicę w wielkości.

Sądzę, że @luki201 użył skrótu myślowego i zgadzam się, że biorąc