Wpis z mikrobloga

Lepiej uważajcie na te oferty na dole od zielonek i jakichś randomów z 5 postami.
Jedyna promocja jaka w tym momencie jest to 135zł za IQOS 2.4 plus i 230zł za IQOS 3 Multi

Przy zakupie dostajecie 3 paczki w przesyłce.
Potem są kody 2 paczki w cenie 1, oraz po obejrzeniu krotkiego filmu jak korzystać z IQOS - 3 paczki w cenie 1

Unikajcie jakichś podejrzanych linków w stylu
"twojwklad.pl" to SCAM

Zapraszam zainteresowanych na PW po pewną promocję.

SKTI1XG

#iqos
  • 10
  • Odpowiedz
@Vahn: rozumiem twoje rozczarowanie, skorzystałeś z mojej oferty i nie spodobała się tak ? Możemy jakoś rozwiązać tą sprawę ale myśle ze po rozmowie z przedstawicielem wszystko zostało omówione i powinieneś zrozumieć wszystko :)
  • Odpowiedz
@Vahn: Jestem jednym z nowszych użytkowników Iqosa i po rozmowie z konsultantem mogę potwierdzić Twoje stanowisko. Niestety jedyne mozliwe zniżki to te na łącznie 6 pączek w gratisie. Podobnie jak Ty, konsultant powiedział, że owszem, zdarzają się pewne okazję w których dodawane są dodatkowe paczki, ale nie występują na tyle często a już na pewno nie za założenie konta! Także jak najbardziej jest to scam, ponieważ albo naliczają dodatkowe paczki za
  • Odpowiedz
@Vahn: zgodnie z regulaminem: Kod na trzy paczki HEETS w cenie jednej za udzielenie przez Uczestnika prawidłowych
odpowiedzi na pytania w zakładce „IQOS na START”

Czyli 1+2

1+3 to jest cztery w cenie jednej
  • Odpowiedz