Wpis z mikrobloga

#csgo
Jakieś konkretne itemy/skrzynie które warto teraz na pare lat kupić żeby poźniej odsprzedać na +
Czy raczej cięzko to przewidzieć?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cr_7: najlepiej te które już nie dropią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobacz breakout, półtora roku temu kosztowala pięć groszy, rok później już 3 zł. Kup takich 10 tysięcy i ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz nie ma już takich okazji bo liczba graczy wzrosła dwukrotnie od tamtego czasu, ale do inwestowania zawsze coś się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Padaj: W sumie skrzynki fajne,dość tanie i pewnie urosną skoro nie dropi.
Myślałem też może nad jakimiś itemami droższymi niż skrzynki ale tu już chyba ciężej przewidziec?
@cr_7: ja skupiłem kilkaset gówno skinów z operacyjnych kolekcji tj. norse, canals, i st marc. Czerwone skiny z tych kolekcji kosztują po kilaknascie tysiecy złotych, więc będą trade-upowane, co bedzie podnosiło ceny skinów niżej. I tak się dzieje. Większość skinów juz teraz dała mi trzykrotny zysk, a ten będzie ciągle się zwiększał bo skiny juz nie dropią.
Jestem zdania, że lepiej kupić więcej tanich przedmiotów jak skrzynki czy naklejki (albo gówno
@Padaj: Z tym,że lepiej skrzynie to masz racje bo lepiej wzrost mozna odczuć,a z tych operacji to w które skiny najbardziej celowałeś dałbys rade nazwami? Z gory dziekuje.
Prisma 2 skrzynke warto bo ma ladne skiny? czy to leci ciągle i raczej bez szans na wzrost
@cr_7: Wszystkie jak leci te tanie, rzadkość biała i niebieska :D inne też wzrosną podobnie, ale nie chciałem wydawać trzech dych na skina. Proponuje kolekcję norse i canals bo AWP z tych kolekcji jest o wiele bardziej porządana niz AK z st. marc Prisma 2 na pewno nie wzrośnie - jest to zbyt nowa skrzynka, cena będzie tylko spadała póki co