Wpis z mikrobloga

  • 2
@JakNicOko akurat wczoraj około 22 leciało całe pasmo, ogólnie są dość rozproszone ale zdarzają się tak jak wczoraj (dzisiaj wieczorem również) ze nad polską przelatują o dobrej godzinie te najgęściej rozmieszczone
  • Odpowiedz
@mnsp: podkarpacie pokazuje 21:05, tak ma być? bo coś za duża różnica. Jak będą później to czemu ich nie ma na tej stronce? kojarzysz moze? street vieva juz nie ma
"Google Street View used to be shown here, but it is currently unavailable.

While Street View is free to use in Google Maps, it costs money to embed it in other websites such as this one. The site has suddenly become
  • Odpowiedz
@Lucider5: Dziwne, u mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Klikałeś ten zielony przycisk na dole? Ja sprawdzam na telefonie - nie wiem czy tak samo działa na PC.
Co do godziny to może się zgadzać, ale ja bym obrał pozniejsza godzinę bo po 21 jeszcze może być za jasno. Kolejna runda u mnie o 22:39 także u ciebie koło +2 min
mnsp - @Lucider5: Dziwne, u mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Klikałeś ten zielony przycisk na...

źródło: comment_15875672060j4LszqwZgT6m4Dn3OWNZ5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lucider5: @Bartholomew: Polecę tę stronę. W prawym górnym rogu wyszukujecie lokalizację i dostajecie listę przelotów wszystkich satelitów z godzinami, kierunkiem, wysokością i jasnością (im niższa wartość tym jaśniejsza) Jak klikniecie na satelitę to pokaże wam się mapa nieba z trasą przelotu. W całej Polsce będzie to mniej więcej zachód->wschód. A czas okrążenia Ziemi dla satelity na niskiej orbicie to ~90 minut stąd możliwość ponownej obserwacji po takim czasie. Obrazek
krzysiulek - @Lucider5: @Bartholomew: Polecę tę stronę. W prawym górnym rogu wyszukuj...

źródło: comment_1587574408obAcIJRM6N75vRuUq28Hn9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz