Wpis z mikrobloga

Większosc szkolnych znajomych z tych co olewali sobie naukę i byli średnio grzecznymi uczniami, to dzisiaj mają dobre zawody, całkiem dobrze sobie żyją. Tylko ja #!$%@? co we wszystkim słuchałem się starych i nauczycieli, to skończyłem jako nieudacznik życiowy. Wniosek z mojego przegrywu jest taki żeby nie ugrzeczniać na maksa dzieciaka tylko pozwolic mu na budowanie swojej tożsamości, aby uczył się na własnych błędach i budował w ten sposób pewnosc siebie. To jest ważniejsze niż czerwony pasek na świadectwie i ocena wzorowy z zachowania
#przegryw ##!$%@?
  • 30
  • Odpowiedz
Tylko ja #!$%@? co we wszystkim słuchałem się starych i nauczycieli,


@rocky93: I tu był Twój błąd. Trzeba mieć własne zdanie. Nikt nie przeżyje Twojego życia za Ciebie.
I pamiętaj, że z każdym dniem zostało Ci go coraz mniej...
Więc przestań #!$%@?ć i zacznij działać!

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@rocky93: u mnie bez względu na inteligencję czy kompetencje, bez względu na oceny w szkole, najwięcej zarabiają ci pewni siebie i ekstrawertycy. Znam ludzi nawet co potrafili nie pracować latami i się obijać, ćpać, brzydząc się pracą fizyczną, a potem znaleźli dobrą pracę bez problemu i dużo zarabiają xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rocky93:
Z tych z największym sukcesem z mojej gimbazy i licbazy to Ci po środku tych co olewali a tych wzorowych.

Sam czerwony rzadko miałem , grzeczny nie byłem a teraz programista15k, w sumie to dosyć spoko mi się wiedzie.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie #!$%@?, każdy kto się dobrze uczuł w szkole dobrze w życiu wyszedł, większość co lubiła sobie piwko i szluga zajarać robi na magazynach, w Polsce lub UK
  • Odpowiedz
@rocky93: Wyszłeś z błędnego założenia. Szkoła i dobre oceny gwarantują pracę. Nie gwarantują i nigdy nie gwarantowały. Po prostu nie miałeś swojego zdania i nie wiedziałeś co chcesz, co lubisz robić. I twierdziłeś - jakoś to będzie. Będąc dobrym ze wszystkich przedmiotów tak naprawdę nie byłeś dobrym w niczym. A naprawdę dobry możesz być tylko w tym, co lubisz robić, gdyż masz chęć pracy w tym kierunku. I się w tym
  • Odpowiedz
Większosc szkolnych znajomych z tych co olewali sobie naukę i byli średnio grzecznymi uczniami, to dzisiaj mają dobre zawody, całkiem dobrze sobie żyją. Tylko ja #!$%@? co we wszystkim słuchałem się starych i nauczycieli, to skończyłem jako nieudacznik życiowy.


@rocky93: Patrząc na moich znajomych w wieku 30-40 - masz racje w 100%.
  • Odpowiedz
@rocky93: mylisz pojęcia. Byłeś grzeczny bo byłeś #!$%@?ą bez własnego zadania a nie dlatego, że rodzice ci kazali. Osiągnąć sukces można zarówno z dobrymi ocenami jak i złymi. Szkoła nie przeszkadza w osiągnięciu sukcesu życiowego a może pomóc wszędzie tam gdzie są konkursy świadectw i punkty.
  • Odpowiedz
@ethics: Gorzej jak masz rodziców którzy Cię kastrują psychicznie i wyzbywają własnego zdania. Ja tak miałem, matka siadała mi na ambicje i musiałem być dobry ze wszystkiego. Tak byłem zajechany że w liceum już sobie odpuściłem naukę do końca i plony tego zbieram do dzisiaj i chcę nadrobić parę rzeczy. To nie jest tak, że ktoś jest taki bo ma taki kaprys, tylko zazwyczaj ktoś mu w tym pomaga - #!$%@?
  • Odpowiedz
@rocky93: ogólnie to nie wynika z winy waszych nauczycieli i rodziców. Ilekroć rodzice staraliby sie układać mi życie tym bardziej robilbym po swojemu. To, ze w dorosłym życiu nadal zamiast walczyć o swoje próbujesz szukać winnych swiadczy o tym, że #!$%@? bylo wrodzone.
  • Odpowiedz
@rocky93: @chwila: pół legenda, pół prawda, pół nieprawda. Ja od liceum byłem typem gościa co miał na wszystko #!$%@? ale uczyłem się w miarę dobrze z przedmiotów, które mnie interesowały, dłubałem w nosie w ostatniej ławce i handlowałem ściągami i 213,7% intro a dziś jestem królem życia i pewnie powiodło mi się najlepiej z klasy jak nie szkoły. Ważne, żeby całe życie robić wszystko po swojemu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
No to chyba oczywiste. Sluchajac rad nauczycieli musisz sobie zadac pytanie: Ile ona zarabia po 10 latach w zawodzie? 2500. Tyle zarabiaja ludzie 1 rok po stazu. To chyba mowi wszystko na temat wartosci jej rad jak odniesc sukces w zyciu.
  • Odpowiedz