Wpis z mikrobloga

1. Bądź @Print_Screen- marnym trolem i celebrytą-wannabe Neuropy.
2. Spamuj zarzutami z dupy kilka razy dziennie. Udawaj "mundrego"
3. Zrób znalezisko szkalujące Konfe
4. Okazuje się, że jak nie informacja nieprawdziwa to przynajmniej manipulacja
5. Napisz posta w którym się bronisz- w argumentach odwracanie kota ogonem, cherrypicking i miotanie się (https://www.wykop.pl/wpis/48903655/topka-argumentow-kucy-czemu-konfederacja-nie-sklad/)
6. Kasuj odpowiedzi i wrzucaj na czarno ludzi, którzy Ci to wytykają i punktują głupie argumenty :D

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazneuropy #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Albo cynicznie udajecie idiotów albo serio nimi jesteście.


@To_ja_moze_pozamiatam: Mocne słowa jak na kuca twierdzącego że niezwykle łatwy do sprawdzenia fakt (podkreślam - nie opinia, a FAKT) że Konfederacja od początku kadencji nie złożyła nawet połowy projektu ustawy, wbrew temu co obiecywali przed wyborami...

...jest kłamstwem i manipulacją.
  • Odpowiedz
Poważnie?


@joyko: tak, gdyby Konfederacja miała jakąkolwiek zdolność koalicyjną to mogliby zaproponować wniesienie z kimś wspólnie ustawy. No ale skoro oni wolą mówić o wciąganiu odkurzaczem posłanek, to się nie dziwię, że nikt z nimi nie chce gadać.
  • Odpowiedz
O ja cię nie mogę, może dlatego że był #!$%@?? xD


@mnik1: #!$%@? to są projekty Lewicy, SLD i innego gówna, nie mówiąc już o Pisowcach i POwcach. Już faktycznie lepiej nie składać żadnego, przynajmniej nic się bardziej nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
zgłoszone od początku kadencji projekty ustaw KO/Razem przeszły cały proces legislacyjny i zostały ogłoszone w dzienniku ustaw?


@joyko: nie rozumiem jaki ma związek. Konfederacja nie może przegłosować swoich pomysłów, to po co siedzi w parlamencie można spytać.

Słowa Śmiszka o kordonie sanitarnym były natomiast sprecyzowane.


@joyko: jeżeli kandydat partii na posła z 1 mówi o batożeniu gejów, to zgadzam się ze śmiszkiem
  • Odpowiedz
bo w związku z liczebnością nie ma w ogóle inicjatywy ustawodawczej,


@joyko: na 449 posłów wystarczy znaleźć 4

Czy udało im się przegłosować składane przez nich projekty ustaw?


@joyko: no i? przynajmniej coś robią
  • Odpowiedz
@mnik1: W tym stwierdzeniu rzeczywiście nie ma nieprawdy ponieważ Konfederacja jako formacja, nie złożyła żadnego projektu ustawy - to jest fakt.

Jednak w tym stwierdzeniu jest manipulacja, ponieważ Konfederacja jako byt, jako 11 posłów nie ma możliwości złożenia takiego projektu (nie ma wystarczającej liczby posłów). Jako KONFEDERACJA. Wiec stwierdzenie, że Konfederacja nie złożyła projektu od momentu wejścia do Sejmu jest manipulacją ponieważ NIE MOGLA TEGO ZROBIĆ. Jest to sugerowanie, że
  • Odpowiedz
Wiec stwierdzenie, że Konfederacja nie złożyła projektu od momentu wejścia do Sejmu jest manipulacją ponieważ NIE MOGLA TEGO ZROBIĆ.


@Jergen: na początku dałem ci plusa, ale go cofnąłem, bo w tym rozumowaniu jest dziura. Partie jako byty nie składają projektów. Robią to posłowie partii, jeśli spełnione będą odpowiednie przesłanki. Czasem mówi się w skrócie, że jakaś partia coś zgłosiła, ale to jedynie skrót myślowy, bo każdy domyśli się, że chodzi
  • Odpowiedz