Wpis z mikrobloga

Kiedyś miałem lekcje w domu bo mialem złamane biodro, i miałem nauczanie w domu... przychodziła do mnie nauczycielka od Polskiego (praktytyki nie wiem) bez stanika ja mialem 15 lay ona z 25 i ciagle dawała mi jakieś jakies #!$%@? zadania i sie nachylała i widzialem jej cycki #!$%@? nie mogłem sie skupić xD "co tu pisze?" i ja widze #!$%@? jej suty, jak siedzialem z dziewczyną na klatce i ona ona akurat szła do mnie na lekcje i potem pytała ile razem jesteśmy i czy rodzice zezwalają na ten związek... #!$%@? nadal nie wiem czy ona chciała sie ruchać czy sie tak nosiła poprostu xD pewnie mi sie zdawało ze gada seksowanie i tp ale sutki ciągle widziałem xD
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ChwilowaZielonka: technicznie rzecz biorąc zostałeś zmolestowany i zasady społeczne sugerują iż powinieneś się czuć jak ofiara tej sytuacji.

A nie. To tylko aplikuje gdy facet tak zrobi dziewczynie.
  • Odpowiedz
@godsend: pomijajac tą seksowną dziwną nauczycielka to była taka smieszna typiarka od przyrody ze dzwoniła domofone i ja zakaszlałem to ona odwołyała lekcje bo ja chory, a z tych mniej smiesznych to #!$%@? od histosrii pzychodziła z dyrektorka i nawet nie pukali do mnie do drzwi tylko odrazu do sąsiada ze ja nie otwieram i szli sobie xD mój kolega akurat siedzial na klatce i to zauwazył, normalnie omineli moje drzwi
  • Odpowiedz