Wpis z mikrobloga

Widać, że poszły chyba premie na szkalowanko Konfederacji, bo się zes*ali, że na kryzysie Konfa może akurat najlepiej wyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ostatnimi czasy byli cicho i skupiali się na PiS-ie ze zrozumiałych powodów, tak dzisiaj chyba już z 10 tępo-propagandowych, nerłopkowych wpisów w celu szkalowanka Kąfy w gorących widziałem xD. Oczywiście wiecznie ten sam zestaw plusujących. Widocznie nawet PiS u władzy nie jest aż tak groźny jak Konfa z 10% poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prym wiedzie oczywiście bujda o tym, jak to Konfederaci obiecywali ustawy, a NIC NIE ZGŁOSILI OLABOGA, z wygodnym pominięciem faktu, że nie mają dostatecznej liczby posłów, by to zrobić, a np. taka Lewica dumnie głosi, że o wiele chętniej będzie rujnować kraj razem z PiS-em niż zagłosuje za czymkolwiek pochodzącym z Konfederacji, nawet jak będzie to dobry projekt xD. #neuropis

#neuropa - rozłożylibyście to chociaż odrobinę w czasie, to byłoby to odrobinę bardziej wiarygodne. I tak trzeba być idiotą, by to kupować, ale chociaż odrobinę bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #shitwykopsays #bekazprawakow #bekazlewakow #polityka
  • 6
@Emes91: A pomyślałeś o tym że może rzeczywiście Konfa #!$%@? ostatnio maniane, czy jesteś bezmózgim lemingiem bez własnej oceny sytuacji i będziesz podążał za Partią nieważne co zrobią? Dokładnie tak jak mohery za PiSem? Afera z młodzieżówką, socjalistyczne wypowiedzi Bosaka, #!$%@? Brauna o chęci zniknięcia posłanek? Jeżeli chodzi o ustawy to zgaduje że Konfederacja miała by szansę przepchnąć coś swojego gdyby nie zbudowali swojego projektu głównie na "banda czworga to komuchy,
Afera z młodzieżówką


@McWozniak: "Afera", bo jakiś jeden dzieciak z całej młodzieżówki wygadywał jakieś debilizmy na prywatnym czacie xDDD. Słuchajcie państwo, prawdziwa A F E R A. Ty tak na serio? Może Tobie zajrzymy w Twoje prywatne czaty i popatrzymy, czy czasem czegoś głupiego czy kontrowersyjnego nie napisałeś, a później to zekstrapolujemy na wszelkie grupy, których jesteś częścią?

socjalistyczne wypowiedzi Bosaka


@McWozniak: Przecież Bosak to narodowiec, więc oczywiste, że ma
@Emes91: Tak ja tak na serio, jedno ze znalezisk które twierdzisz że jest beszczelnym atakiem na nieskazitelną konfe jest o tym więc dlatego wspominam tu o tym.

Dla mnie i dla ciebie nic, ale jest niezła beka z kucy na wykopie którzy tego nie pojmują i robią 4 wymiarowe fikołki żeby wytłumaczyć jak to Bosak jest wolnościowem.

No tak czyli jak Braun mówi ładnie to trzeba 25 wykopów zrobić a jak
@McWozniak: Ja siedzę głównie na mirko, dlatego większości z tych rzeczy, które opisujesz, raczej nie widzę, za to widzę to, co opisałem w oryginalnym poście ¯\_(ツ)_/¯

Oczywiście, że Konfa ma swoje za uszami, ale przypieprzanie się o jakiegoś pojedynczego debila z młodzieżówki albo o brak projektów ustaw jest poniżej poziomu po prostu.