Wpis z mikrobloga

#komputery #monitory #windows10
Sluchajcie, mam karte graficzną do której mam podłączone 2 monitory. Trzeciego nie obsłuży, czy jest jakaś tania i pewna opcja na podłączenie trzeciego? Karta graficzne na PCI? Moja płyta głowna to ASROCK P67 Pro 3. Czy ktoś testował jakieś adaptery USB, które jednak troche zjadają procka niby. Jak bardzo? 5%? 10% ? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Dzieki z góry :)
  • 2
ASROCK P67 Pro 3


@Sienczek:
0. strasznie paskudne rozwiązanie to jakaś starożytna karta graficzna na PCI - będą problemy z wszystkim, od driverów, rozdzielczości, po zgodność z DIrectX (i odtwarzania yt choćby)
1. proste rozwiązanie - karta graficzna na PCIe x1 - masz takie porty na płycie, i takie karty są do dostania za śmieszne pieniądze, ale z czipem "współczesnym" a nie sprzed 30 lat https://allegro.pl/kategoria/podzespoly-komputerowe-karty-graficzne-260019?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Button&bi_c=Product&bi_term=Komputery-2_Podzespo%C5%82y%20komputerowe-4226_Karty%20graficzne-260019&string=pcie%20x1&bmatch=baseline-al-product-cl-eyesa2-engag-dict43-ele-1-2-0318ℴ=p