Wpis z mikrobloga

@alvaro1989: kupiłem dokładnie te same opony i jestem nimi bardzo zawiedziony. Zbyt komfortowe, nie dają zbyt czytelnej informacji o tym, co się dzieje z autem. A przy ostrzejszym braniu zakrętów z wciśniętym gazem w podłogę zdarza się że tył gubi trakcję.
  • Odpowiedz
@goferek: No to może powinieneś iść w oponę typowo sportowa albo co najmniej ze wzmacniana ścianą boczną. Ja jestem zadowolony bo właśnie komfort jest a przyczepność i pewność prowadzenia bajka w porównaniu z Bridgestone turanza 001 oraz całorocznymi Nokian Weatherproof jakie moje auto widziało. Dla mnie jedyna wada to głośność na betonowej autostradzie.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: wcześniej miałem właśnie Turanzy (fabrycznie), zgodzę się że to była jakaś pomyłka, na mokrym nawet na prostej drodze strach było mocniej wcisnąć gaz przy prędkościach miejskich bo potrafiły całkiem gubić trakcję, więc je wyrzuciłem. A continentale wziąłem, bo były w necie opinie że Michelin Pilot Sport (które pierwotnie miałem na oku) są zbyt twarde i nie nadają się do codziennej jazdy. Tak to jest sugerować się opiniami w necie (
  • Odpowiedz