Wpis z mikrobloga

Nie mam słów do tej gry. Czerwona kartka zwieksza szanse na wygrana o jakies 99% XD już 3 mecz gdzie ktoś dostał czerwo i ta osoba wygrała, raz ja, 2x enemy. Wtedy nawet strzaly z metra na pusta nie maja prawa wejść. Mogliby dodac w fifie 21 handicap do kupienia za fifa pointsy
#fut
  • 6
@KINGANTONIO: wiem, nie umiem z metra trafić, tak samo w jednym meczu wygrywam 6:1, żeby w drugim Ter Stegen obronil 17 razy bo nie umiem trafić. Zresztą w realu tez tak jest, ze z metra bramkarz większość broni, bo piłkarz trafia w niego. A taki piłkarz z ekstraklasy to wgl musi na pusta wbiegac takie ma strzaly w realu słabe.
@koldinho dlatego takie luzne mecze sa ujowe bo sie gracz rozluznia za bardzo chyba ze jest to kontrolowane ze w nastepnym meczu gra sie co innego a im dalej do bramkarza tym wieksze pole manewru. W tej grze nie ma co sie irytowac grac swoje I wyciagac wnioski wtedy wyjdziesz z G2( ͡º ͜ʖ͡º)
@KINGANTONIO: Wiem, nie mówię, ze powinienem miec elite 1, bo to tylko gra i nie ma co się napinać, każdy robi błędy, są lepsi gracze i tak dalej, ale żadna gra mnie jeszcze tak nie irytowała jak ta odsłona fify.