Wpis z mikrobloga

Mirki znające się na zakupach w Chinach, na #gearbest, miesiąc temu kupiłem dwa telefony, na drugi dzień po zakupie sprzedający niby wysłał i wprowadził numer przesyłki, ale od miesiąca mam cały czas na trakingu mam: > Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana
kontaktowałem sie z #gearbest i odpisali żeby czekać do 17 maja bo wtedy im się kończy czas na dostarczenie przesyłki, albo sprawdzać w lokalnym urzędzie pocztowym bo może już paczka czeka, medoda wysyłki którą wybrałem to EUEXPDPDP, czy @GearBest_Polska możesz tam coś zareagować?
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przepraszamczytenloginjestwolny: to tylko SUGEROWANY czas który jest z dupy i nigdy nie należy na to patrzeć.

Skąd?
- Stąd że w wielu miejscach się to powtarza
- w regulaminie sklepu masz info o tym że przesyłki mogą iść dłużej
- z definicji słowa
Itd itd
@przepraszamczytenloginjestwolny: ja mam to samo. Zamówienie złożyłem już 30 dni temu. Do dzisiaj status taki jak u Ciebie. Kontakt z supportem i ciągle każą czekać. Napisali mi wiadomość żebym poczekał 10 dni, że skontaktują się z firmą i dadzą znać. Olali temat. Dzisiaj napisałem wiadomość o refund, jak nie będą chcieli to zgłaszam do paypal. Telefon redmi note 8
@ozone77: ja czekam 2 miesiąc i telefon nie został wysłany. #ing się nie śpieszy z pomocą przy #chargeback, najpierw 3 tygodnie czekali z odpisaniem, teraz 2 tygodnie muszę czekać... Już nigdy nie zrobię zakupów bez paypala