Wpis z mikrobloga

Halo #szczecin! Potrzebna pomoc (,)

W środę moja 70-letnia ciotka trafia do Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie przy ul. Jagielońskiej 44. W momencie, gdy zabierał ja ZRM sąsiad zdążył jej dać telefon komórkowy z ładowarką. Niestety telefon jak na złość się zepsuł. Kontakt przez szpital, to totalna męka. Wszędobylskie RODO itp. sprawy spowodowały, że dopiero dziś udało się nawiązać kontakt i dowiedzieć czegokolwiek. Diagnoza lekarzy udar z paraliżem lewej części ciała. Nie mamy żadnego kontaktu z ciotką, nie mamy również rodziny w tej części Polski. Najbliżej do Szczecina mam ja - ok. 600km... #bielskobiala

Pozostała rodzina za granicą i nie mają jak obecnie przyjechać (14-dniowa kwarantanna).

Mam prośbę do dobrej duszy ze Szczecina, która jest w stanie zorganizować (kupić / pożyczyć) jakikolwiek sprawny telefon komórkowy z dowolną zarejestrowaną kartą SIM i ładowarką, by można było na ten telefon zadzwonić. Telefon trzeba byłoby dostarczyć pod szpital i przekazać pod namiotem lekarzom wraz z informacją, której pacjentce go przekazać. Ciotka jest świadoma i kontaktuje, ale z wiadomych względów nie może go odebrać osobiście, ani nikt z poza szpitala nie może się do niej dostać (wstrzymane odwiedziny).

Oczywiście natychmiast zwrócę wszystkie poniesione koszty. Moja prośba jest tylko taka, żeby nie był to skomplikowany telefon (zważywszy na wiek pacjentki).
  • 32