Wpis z mikrobloga

Rodzice słuchają, matka płacze dosłownie że TVN to antypolska stacja, ojciec #!$%@?, że ludzie idioci słuchają manipulacji TVN. Co za ironia ja #!$%@?, ja nie mam siły na nich, serce boli jak to widzę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tvpis #gorzekiezale #neuropa
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiktorekS: to zdecyduj się, czy oglądasz TVP czy nie, bo z jednej strony powtarzasz to co mówią w TVP ("finansowana z obcego kapitału") a z drugiej strony udajesz, że nie łykasz ich propagandy.
  • Odpowiedz
@WiktorekS: skoro nie oglądasz TV od 4-5 lat, to NAPRAWDĘ wiele cię ominęło z punktu widzenia sposobu korzystania przez władzę z telewizji propagandowej.
  • Odpowiedz
@Bover: co nie zmienia postaci rzeczy, ze TVN nie jest stacja ktora powinno sie podawac za wzor pluralizmu. Nawet jezeliby obecnie robili tylko rzetelne materialy, to osoba ktora popelnila przestepstwo 5 lat temu, dalej jest osoba karana.

Ciezko mi uwierzyc ze ten nagly skok "poparcia" w strone TVNu jest oddolny i spontaniczny. Wiec probuje uswiadamia mlodszych ode mnie ldzi, ze TVN nie jest najlepszym wyborem i ma swoje za uszami.
  • Odpowiedz
@WiktorekS: nie chodzi o popieranie TVN. Po prostu wszyscy gardzą TVP i propagandą, bo to są szokujące materiały. Gdy TVP tak samo atakowało Konfederację, też był wykop oburzony. Nie chodzi o walkę, bo tej walki nie ma, TVN rękawicy nie podjął i nie nadaje nt. TVP materiałów. Chodzi o nienawiść do propagandy gorszej niż w PRL (a zapewniam, taka jest - polecam porównanie Dziennika z Wiadomościami).

Dlatego właśnie boli mnie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@WiktorekS: Obejrzyj sobie wydanie wiadomości tvp a potem Fakty TVN
Owszem TVN to nie był/jest wzór pluralizmu, ale jak przyrownasz do obecnego ścieku propagandowego zwanego telewizją publiczną to okazuje się że TVN jest bezstronny jak hasła w encyklopedii
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: @Major_Kogz:
to powiem Wam ze niezły kontrast, u mnie rodzinie, ba nawet wśród znajomych nie znam ANI JEDNEJ osoby która by była za PISem... Nawet moja babcia ich nienawidzi.
Dlatego też ciężko mi rozkminić kto na nich głosuje jak serio nikogo takiego nie znam... Ale może to zależne od rejonu, nie wiem, Śląsk here
  • Odpowiedz
@Piro3202: jak jest dwoch gosci i jednego skazuja za wielokrotne morderstwa a drugiego za pojedyncza kradziez. To nagle ten drugi nie staje sie niewinny, bo dopuscil sie mniejszych przewinien niz seryjny morderca.

Nie ogladac ani TVP, ani TVN proste. Nie glososal ani na PiS, ani PO.
  • Odpowiedz
  • 1
@calete dużo zalezy od miejsca zamieszkania, ja mieszkam w powiatowym mieście i tu praktycznie niebycie za pisem skazuje Cię na społeczny ostracyzm. Jak pojechałem do Warszawy, było odwrotnie, każdy się śmiał i z PiSu i kaczorka.
  • Odpowiedz